Author
Son Hareket:
18 2016
Alınan Beğeniler:
6
Ödül Puanları:
8

Takipçileri 2

Doğumgünü:
9 1991 (Yaş: 28)
Meslek:
Surgical Analayzer

Bu Sayfayı Paylaş

Author

Authory, Erkek, 28, Şehir: Eskişehir

Site Yetkilisi Administrator Moderating

LÜTFEN SUÇLAMALARDA KANIT İLE MESAJ , KONU AÇINIZ. 28 2016

Author üyesinin son etkinliği:
18 2016
    1. 32mami32
      32mami32
      32CAMPER32 beni neden banla dınız 9000 kc çektim hile de yok
    2. ImCrazyHorsel
      ImCrazyHorsel
      BerkAVCI nedne bna yedi
    3. zhenzhen
      zhenzhen
      invalid data tables diye bir hata alıyorum ne yapabilirim yardımcı olabilcek var mı
    4. 0625akabe
      0625akabe
      KARDEŞ BİR HALT YEDİM OYUN İÇİ GB SATMAYA ÇALIŞTIM ACİL PARAYA İHTİYACIM VARDI VE TÜM PARAM OYUNDA IP BAN YEDİM YARDIM EDER MİSİN BANA KİŞİSEL ÇOK ÖNEMLİ BİR İHTİYACIMDI YEMİN EDERİM
    5. Author
      Author
      LÜTFEN SUÇLAMALARDA KANIT İLE MESAJ , KONU AÇINIZ.
    6. Author
      Author
      FORUMDAN ULAŞAMADIGINIZ ZAMAN FACEBOOK SAYFAMIZA VEYA OYUN İÇİ GM'LERE DURUMLARI BİLDİRİNİZ.
    7. Author
      Author
      DİKKAT , ÇEVRİM DIŞI DURUMLARDA EN KISA ŞEKİLDE KONUNUZU ÖZEL MESAJ YOLU İLE BANA İLETİNİZ , ER GEÇ İLGİLENİCEKTİR.
    8. Author
      Author
    9. Author
      Author
      Resmi bayimiz epingame.com 7/24 buradan kc alabilirsiniz.
    10. Author
      Author
    11. Author
      Author
      Merak ettiginiz , mob, item , drop sitemizde www.knightzone.net adresinde giriş yaparsanız mevcuttur.
    12. Author
      Author
      MANUEL PATCH ftp://37.247.96.244/KOZONE/ManuelPatch.zip
    13. Author
    14. Author
      Author
    15. agrois1
      agrois1
      ' Ama yaşıyoruz bak ne guzel , sadece 1-2 kişi konuşsun , biz yine yapıcağımızı yapalım ' diye düşünebilirsin , unutmaki bugun ben ; yarın bizler oluruz ve dayatılan sistem sadece koyunlara hukmeder . Demem o ki olay item / emek / vakit felan değil sadece bi yöneticiysen ya herkezin fikirlerine ve uslubuna saygı duy ya da boşuna burda insanların sinirleriyle / emekleriyle oynama .
      1. Author
        Author
        BANINIZ AÇILMAYACAKTIR.
        28 2016
    16. agrois1
      agrois1
      Gelelim forumdan kick konusuna : Öncelikle bi yöneticiysen , sebebi ne olursa olsun kimseyi atamazsın bunu bi kere kafana sok . Dışarıdan ve ülkemizde kimsenin istediğini / istediği gibi söyleme lüksü yok cünkü insanların ve yöneticilerimizin eleştiriye ve yaptıklarının sonucunda ki geri bildirimleri kabul etme / taahamül / sindirme gibi kavramlara sahipler ancak kullanmak işlerine gelmiyor .
      1. Author
        Author
        BANINIZ AÇILMAYACAKTIR.
        28 2016
    17. agrois1
      agrois1
      İnsan gibi soyluyorum bak olayı tekrar : Saat 16 civarında PC blocked yedim durup dururken IDR , nıcklı karakter . Sonra arkadas oyundan bende hem forum hemde facebookdan anlattım 18.. cıvarı mesaj geldi ' ilgilenicez bakıcaz felan diye ' bende 2 saat once gordugun mesaja neden ılgılenıcem cevabı verıyosun dıye ve halen hiçbir gerekce ortada yok .
      1. Author
        Author
        BANINIZ AÇILMAYACAKTIR.
        28 2016
    18. Author
      Author
    19. Author
      Author
      MANUEL PATCH ftp://37.247.96.244/KOZONE/ManuelPatch.zip
    20. Author
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...