zone
GmThoth

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

• Hocam konu açtım özelden yazdım face'den mesaj attım hala hiç bir yerden cevap yok ilgilenecek misiniz artık ?
    32CAMPER32 beni neden banladınzı 1 haftadır ulaşamıayorumm
    GmThoth
    GmThoth
    Bu Tür sorunlarınızı Facebok'tan sayfamıza tek 1 mesaj halinde atarsanız size yardımcı olacaklardır. Facebook'taki arkadaşımız tek tek detaylı ilgilendiği için geç yazabilir. Yapmanız gereken tek şey beklemeniz. İyi oyunlar.
    3
    32mami32
    face den den yazdım her yerden yazdım 1 haftadır bekliyorum saten 1 hafta dır geri kaldım 200 tl de boşa gitti
    GmThoth senin dedeğin gibi mesaj attım 1 saattir hiçbirşey yapmadın sağol
    GmThoth
    GmThoth
    Bu Tür sorunlarınızı Facebok'tan sayfamıza tek 1 mesaj halinde atarsanız size yardımcı olacaklardır. Facebook'taki arkadaşımız tek tek detaylı ilgilendiği için geç yazabilir. Yapmanız gereken tek şey beklemeniz. İyi oyunlar.
    Merhaba karakterim arkadasıma bırakıp ıkı gun şehir dışındaydım . geldigimde hesap blokeliydi .Bi bakarsananız sevinirim . Nick: ALEXUSS
    Banlanma tarihi: 23.07.17
    giriş ıd : kansporu34
    GmThoth
    GmThoth
    Nick - Veselina
    Nedeni - 2 gün oyuna girmedim . 2 gün sonunda giriş denedim banlıydım .
    Gelişme evresi - bilgisayarım kastığı için fx klasörünü cliente 1 olarak kaydetmiştim . Efektlsiz oynuyordum yani . Bundan dolayı olduğunu düşünüyorum . Şimdiden teşekkürler
    GmThoth
    GmThoth
    Merhabalar, sikayet ettigim kisi hakkinda daha once actigim konulara da bakarsaniz. Bu ceken kisinin bir kac kere tekrarladigini goreceksiniz. Lutfen ilgilenin
    GmThoth
    GmThoth
    Konu linklerini bana tek tek atarsanız daha iyi yardımcı olacagım size. Suan Hem oyunda pm'lere cvb veriyorum hemde foruma biraz yogunum. anlayışınız için teşekkürler.
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…