zone

Rhoades kullanıcısının son içeriği

1. Rhoades

Duyuru KnightZone 2.Ay Güncellemeleri

2. Ayımızda Yep Yeni Güncellemelerle Sizlerleyiz . Sunucumuz Yeni Güncellemelerle Yep Yeni Özelliklerle Sizlere Hizmet Vermeye Devam Ediyor. 1) Chitin Shield - Scorpion Shield Dropları Yükseltildi 2) Defans İtem Dropları Arttırıldı (DD - AXE GİBİ) 3- Weapon Breaker Npc'ye Eklendi 4- Krowaz...
  2. Rhoades

Duyuru 8V8 5 Ağustos'da Başlıyor! Kayıt Olma Ve Tüm Detaylar.

Efsane 8V8 Tekrar Dönüyor ! Konu Sürekli Güncelleniyor Lütfen Event Öncesi Son Kez Okuyun. İtemler Eşit Olmayacaktır. Sc Kullanıp Kullanmamak Sizlere Kalmış. Event Melee Ayrı Mage Ayrı Yapılacaktır. Etkinlik Canlı Olarak Youtube Üzerinden İzlenebilecek. PM: GMReSpawn PM: GMSpectre Pm: Aiakos Bu...
  3. Rhoades

Duyuru Chaotic Generator Oranları Hakkında Son Durum

Yakında bu konuda sorun kalmayacak birazcık sabredin :)
  4. Rhoades

Trade ile ölüm yaratıp slota çökmek

Lütfen Gereksiz Konular Açmayın Şikayet Bölümünü Meşgul Etmeyiniz.
  5. Rhoades

canavar çekıyolar 2

Resim belirsiz olduğu için karakter nick vs görünmediği şikayet edilen kişi anlaşılmadığı için işlem yapılmadı.
  6. Rhoades

Küfür eden PM> BUKADAR SALAK BİR ARAYA GELİRSE BU OLUR :) GM LÜTFEN İLGİLEN...

konuyu lütfen kurallarına göre açın + olarak bukadar ufak küfürlere işlem yaparsak oyun oynanmaz hale gelir lütfen bize bu konuda yardımcı olmaya çalışın
  7. Rhoades

Yaratık çeken PM> ByTR JimmyJuan

Resim Belirsiz Olduğu İçin İşlem Yapılmıyor Daha Belirgin Resimler Atarsanız İşleme Alınacaktır
  8. Rhoades

tbl

facebook sayfasından atabilirsiniz . konu açmak için örnek konu var birdaha lütfen o şekilde açın konunuzu
  9. Rhoades

kovma falan yok hocam neden kovayım oranlar arttı silver bar gold bart eklenecek coin box eklenecek ekstra daha bişey yapamayız yani zaten arttırıyoruz son bu eklenecekler
  10. Rhoades

Arkadaşlar Son Kolaylaştırmadan Sonra Zaten Çokça Drop Alındı Hala Şikayet Ediyosunuz. 1 Günde İtem Yap Pk Çık İstiyorsunuz Ama Malesef Okadar Kolay Olan Serverların Durumuda Ortada 1.Ay Dolmadan Herkes Sıkılıp Bırakıyor Drop Oranları Gayet İyi Şuanda Şansınıza Göre Atıyor. Ek olarak silvery...
  11. Rhoades

uskoda 3 bin takıya ulaşma oranınla burada ulaşma oranın bir mi kardeşim 1 günde 3k gem kasıyosun burada uskoda 2 senede kasamıyosun bunu uskoyla kıyaslamak cok anlamsız acıkcası ama balık oranlarına bugun bakılacağını oyundan söyledim merak etmeyin balık oranlarına bakıcaz
  12. Rhoades

estafurullah hocam bu konunun amacı oranların arttığını belirtmekti zaten emin olun keyif alacağınız bir server için çabalıyoruz sürekli iyi oyunlar
  13. Rhoades

pm bile bakmıyorsunuz dediğin hocam 4k mesaj alıyorum ben sadece 20 dakikada seven arkadaşlar yazıyor sağolsun yarısı sorun belirtiyor yarısı nasılsın mesajı benim bu konuda yapabileceğim sınırlı hepinize yetişmeye çalışıyorum + olarak kazanacağınızı kazandınız diye birşey yok bizim tek derdimiz...
  14. Rhoades

Arkadaşlar arttırdık yazmama rağmen isyanınızı anlayamıyorum arttırıldı oranlar şuanda aktif zaten daha yapabilecek birşey yok siz istediniz bizler yaptık
  15. Rhoades

Oranlar Şuan İtibariyle Tekrar Optimize Edildi Arttırma Yapıldı.