zone

Duyuru 10 Temmuz 2017 Güncelleme Notları (Official Hazırlık Güncellemeleri)

Rhoades

Administrator
Administrator
Merhaba değerli KnightZone oyuncuları bu güncellemeler official için eklenmiş olup betada farklılık gösterebilir.
Official tarihi gelen yoğun Mesajlar doğrultusunda 21 temmuza alınmıştır.
1) Reb Sistemi düzenlendi exp oranları düzenlendi.
2) Etkinlik ödülleri baştan sona düzenlendi
3) Buss ve item dropları düzenlendi test edildi
4) Gem oranları tamamen değiştirildi Oranlar arttırıldı
5) İtem satış fiyatları düşürüldü(gb değerli olması için)
6) Cz arkası slotların drop oranları arttırıldı
7) Buss slotları ve para kasma slotları arttırıldı
8) Oyun anti hilesi güncellendi
9) Chitin görevcileri kaldırıldı
10) Warrior yere vurma skilleri düzenlendi officiale özel hale geldi
11) Tüm skillerle alakalı çalışma yapıldı
12) Delos drop oranları düzenlendi
13) Cz Drop oranları arttırıldı
14) Cz Slot sayısı arttırıldı
15) Okçu ve Asas skilleri güncellendi
16) Skill tutma oranları test edildi
17) Kurian damage ve defans oranı düzenlendi
18) old takı çevirme sistemi sorunsuz şekilde eklendi
19) Giyilen old takıyı giyilmemiş yapma sistemi eklendi
20) Monster stone drop oranları arttırıldı
21) Monster stone random bütün yaratıklara eklendi Czde çıkma oranı 10x arttırıldı
22) Balık oranları arttırıldı

elves27

New Member
Job
Wariyor
3) Buss ve item dropları düzenlendi test edildİ (BİR KERE BU NASIL BİR DÜZENLEME OLDU)

4) Gem oranları tamamen değiştirildi Oranlar arttırıldı (%KAÇ )

8) Oyun anti hilesi güncellendi (HANGİ FİRMA İLE ANLAŞILDI)

10) Warrior yere vurma skilleri düzenlendi officiale özel hale geldi (YANİ OFFİCEL İLE BETA FARKLI OLUCAK NASIL BİR FARK)

11) Tüm skillerle alakalı çalışma yapıldı (BETA GAYET İYİ İDİ NELER DEĞİŞTİ)

15) Okçu ve Asas skilleri güncellendi (NE YÖNDE GÜNCELLENDİ)

17) Kurian damage ve defans oranı düzenlendi (ARTTI MI AZALDI MI)

19) Giyilen old takıyı giyilmemiş yapma sistemi eklendi (NİÇİN İHTİYAÇ DUYULDU Kİ BENCE GEREKSİZ)

22) Balık oranları arttırıldı (% KAÇ)

SON OLARAK OYUNUN BETASI ÇIKTI ÇIKALI MİLLET PK DA BEN BALIKTA MADENDE DC PRE 10DC FLASH VE GOLDEN MATTOC-OLTA İLE MADENDE BALIKTA DROPLARI ANALİZ ETTİM.
YARAKTIK KESEK MS DROPLARINA BAKTIM.
GENİE AYARLARINA OTO KUTU AYARLARINA BAKTIM.
SONUÇ OLARAK BİR ÇOK YERE YAZDIM Kİ BU ORANLAR AŞIRI ZOR. SİZDE BÜTÜN BU ORANLARALA "GÜNCELLENDİ" ŞEKLİNDE AYRLAMALAR YAPTINIZ. ER VEYA GEÇ % KAÇ OLDU BİLEMEM AMA BANA GELİYORSUNUZ.

Analizim ile ilgili fotograflar ile kanıtlar sagladım bakmak isteyen oradan bakıp oyun yöneticilerinin bütün bu kolaylaştırmalar ile ne kadar akılcı davrandığını anlayabilir
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=227881324388539&set=pcb.227882807721724&type=3&theater

Not oranlar panelde yazandan bile düşütük umarım daha rasyonel bir oranlama sistemi gelmiştir.

Rhoades

Administrator
Administrator
3) Buss ve item dropları düzenlendi test edildİ (BİR KERE BU NASIL BİR DÜZENLEME OLDU)

4) Gem oranları tamamen değiştirildi Oranlar arttırıldı (%KAÇ )

8) Oyun anti hilesi güncellendi (HANGİ FİRMA İLE ANLAŞILDI)

10) Warrior yere vurma skilleri düzenlendi officiale özel hale geldi (YANİ OFFİCEL İLE BETA FARKLI OLUCAK NASIL BİR FARK)

11) Tüm skillerle alakalı çalışma yapıldı (BETA GAYET İYİ İDİ NELER DEĞİŞTİ)

15) Okçu ve Asas skilleri güncellendi (NE YÖNDE GÜNCELLENDİ)

17) Kurian damage ve defans oranı düzenlendi (ARTTI MI AZALDI MI)

19) Giyilen old takıyı giyilmemiş yapma sistemi eklendi (NİÇİN İHTİYAÇ DUYULDU Kİ BENCE GEREKSİZ)

22) Balık oranları arttırıldı (% KAÇ)

SON OLARAK OYUNUN BETASI ÇIKTI ÇIKALI MİLLET PK DA BEN BALIKTA MADENDE DC PRE 10DC FLASH VE GOLDEN MATTOC-OLTA İLE MADENDE BALIKTA DROPLARI ANALİZ ETTİM.
YARAKTIK KESEK MS DROPLARINA BAKTIM.
GENİE AYARLARINA OTO KUTU AYARLARINA BAKTIM.
SONUÇ OLARAK BİR ÇOK YERE YAZDIM Kİ BU ORANLAR AŞIRI ZOR. SİZDE BÜTÜN BU ORANLARALA "GÜNCELLENDİ" ŞEKLİNDE AYRLAMALAR YAPTINIZ. ER VEYA GEÇ % KAÇ OLDU BİLEMEM AMA BANA GELİYORSUNUZ.

Analizim ile ilgili fotograflar ile kanıtlar sagladım bakmak isteyen oradan bakıp oyun yöneticilerinin bütün bu kolaylaştırmalar ile ne kadar akılcı davrandığını anlayabilir
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=227881324388539&set=pcb.227882807721724&type=3&theater

Not oranlar panelde yazandan bile düşütük umarım daha rasyonel bir oranlama sistemi gelmiştir.
sorularınızı yanıtlayalım hemen. panel oranları otomatik update oluyor ama siz beta oranlarına bakıyorsunuz biz geliştirdiğimiz şeyleri test sunucumuzda deniyoruz aktif ediyoruz panel olayı bundan diğer sorularınza gelince
1)Buss oranlarında arttırma yaptık ufak şekilde daha fazla drop alınsın istedik slotlar dolu olcak ks cok olcak diye planlayarak yaptık
2)Gem oranları takı ve item olarak %30 kadar arttırma yaptık gene çok kolay değil ama useride aşırı sıkacak cinsten değil
3)Anti hilemiz acme ve sisteme update geldi fakat şuanda patch atılmadı officiale yakın patch atılacak ve koxp sorunu kalmayacak
4) Warrior yere vurma betada biraz az vuruyordu krowaz kaynakşı şuanda gene abartılı olmamakla birlikte official canları düşünülerek düzenlendi azaltılmadı arttırılmadı sadece dengelendi tek atmasada yeterli damageyi vuracak
5)Bazı skillerde failed yaşanıyordu bu güncellendi
6)okçu ve asas skilleri damagesi meleeye ve prieste vuruş olara biraz az kalmıştı ayarlama yapıldı ufak şekilde dokunduk krowaz olmayacağını unutmayarak
7) Kurian damage ve defansı düşürülmedi veya artmadı sadece official düşünülerek krowaz olmayacağı için oranları officiale göre eşitlendi
8) old rol var sizde asassınız warri oyuncaksınız satmanız lazım bu düşünüldü
9) %30 arttırıldı balık
10) aşırı zor olmayacak oranlar düzenlendi dediğimiz gibi usko gibi zor bir sv yapma amacında değiliz

shotout

Member
Emektar Oyuncu
Hayırlısı Olsun Başarılar

Rhoades

Administrator
Administrator
Teşekkür ederiz.

1starhcer

New Member
selamlar

okcunun neden 5 ve 3 kombosu serı yapınca vurmuyor?

5 lı vuruyorum 3 ok saplanıyo 3 lu vuruyorum 1 ok damage verıyor bunu lutfen arastırıp fıxlermısınız uskoda gayet guzel 5 3 kombo yapabılıyorum bu betada hıc yapılmıyor

Rhoades

Administrator
Administrator
selamlar

okcunun neden 5 ve 3 kombosu serı yapınca

5 lı vuruyorum 3 ok saplanıyo 3 lu vuruyorum 1 ok damage verıyor bunu lutfen arastırıp fıxlermısınız uskoda gayet guzel 5 3 kombo yapabılıyorum bu betada hıc yapılmıyor
Bu tamamen acme kaynaklı bir mesele olup ekibimiz tarafından gündemde baş sıralarda konuşulmaktadır. Bu konu hakkına çalışmalar sürüyor ve en iyi en hızlı şekilde çözüme ulaştırılacaktır ama unutmayalımki bu bir sorun değil sadece sistem uskodan farklı , 5linin damagesi yüksek bildiğiniz gibi bide macroyla snde 20 oka yakın atılıyordu bu sebeple değiştirildi yeni sistemde combo normal elden farksız oldu adım atmanız gerekiyor artık,okçu skilleriyle alakalı sürekli çalışma yapıyoruz güncelliyoruz merak etmeyin bu bir sorun olmasada yakın zamanda tamamen stabile ulaştırılacak damagesine gelince uskodan fazla olduğu aşikar ve 5 li okda cd yok yani 3lü atmanıza gerek yok

1starhcer

New Member
Bu tamamen acme kaynaklı bir mesele olup ekibimiz tarafından gündemde baş sıralarda konuşulmaktadır. Bu konu hakkına çalışmalar sürüyor ve en iyi en hızlı şekilde çözüme ulaştırılacaktır ama unutmayalımki bu bir sorun değil sadece sistem uskodan farklı , 5linin damagesi yüksek bildiğiniz gibi bide macroyla snde 20 oka yakın atılıyordu bu sebeple değiştirildi yeni sistemde combo normal elden farksız oldu adım atmanız gerekiyor artık,okçu skilleriyle alakalı sürekli çalışma yapıyoruz güncelliyoruz merak etmeyin bu bir sorun olmasada yakın zamanda tamamen stabile ulaştırılacak damagesine gelince uskodan fazla olduğu aşikar ve 5 li okda cd yok yani 3lü atmanıza gerek yok
adım dıyorsunuz ama hıc ok atmıyo degıl 5 tanenın 2 sı ısabet edıyor bu buyuk bır sorun