zone

Duyuru 23.07.2017 Güncelleme Notları

fastfood

New Member
Job
Warrior
Arkadaşlar Bu sabah Presiz 3 Kişi hepsinden karışık olarak yaklaşık 900 Adet Gem ve Fragment Kırdık...

Gem Kıran adamın en büyük hayal kırıklığı Hell Blood Elysyum gibi itemler gelmesiydi... Fakat lanet ediyorum ki 1 tane bile hell blood düşse şükür diyip öpüp başımın üstüne koyacaktım... 900 GEM den 1 Tane Uniq Takı Uniq İtem Gelmez mi ???

Soruyorum size ?
- İllaki para mı yatırmam gerekiyor oynadığım oyundan zevk almam için...
- 2 Ay sonra Askerim bırakın param cebimde kalsın şurada biraz zevkini çıkarıyım yahu !
Acil Droplarında İyileştirme bekliyoruz lütfen

JimmyPua

Member
Job
Priest
Arkadaşlar Bu sabah Presiz 3 Kişi hepsinden karışık olarak yaklaşık 900 Adet Gem ve Fragment Kırdık...

Gem Kıran adamın en büyük hayal kırıklığı Hell Blood Elysyum gibi itemler gelmesiydi... Fakat lanet ediyorum ki 1 tane bile hell blood düşse şükür diyip öpüp başımın üstüne koyacaktım... 900 GEM den 1 Tane Uniq Takı Uniq İtem Gelmez mi ???

Soruyorum size ?
- 2 Ay sonra Askerim bırakın param cebimde kalsın şurada biraz zevkini çıkarıyım yahu !

Kardeşim premium ile kırdım bende stone splitter en iyi drop :) sıkma canını pre farketmiyor

Phoenix19

Member
Job
Priest
Para yatırsanda bir şey değişmiyor bizede item çıkmıyor gemlerden :)

MrTheMyRonark

Member
Job
Mage

Soruyorum size ?

Merhaba,
Öncelikle 900 gem dediğiniz gem ve fragment'in adetleri ve cinslerini yazsanız daha iyi olurdu. Ayrıca o kadar gem'den atmaması düşündürücü yine de konuyu ben alta paylastım suan resette server iyileştirme yapılıyor.

SAYGILARIMLA

http://forum.knightzone.net/index.php?threads/23-07-2017-güncelleme-notları.2444/#post-11838

tr4jedy

New Member
Job
Magee
Yaw Adam Diyo Mage 1.5 k vurmamalı Bak Dual Fr Dual LKP Lbol War Asas bana 7 k dan fazla nasıl vuruyo ???

Neversaynever

New Member
Job
Priest
Genel olarak mage ve asas damagelerı zaten sorunlu ikiside aşırı warrior bunlara gore cok dusuk kalmış kurian zaten maşşallah düşmüyor . Vur allah vur vur allah vur adamın canı inmiyor . Drop dersen ben sana sayıda verıyım 2 car full golden mattockdan topladım 2000 e yakın gem her renk fragment ıcınde 30 adet sılverde var 500 adet bluede 1000 adet black green de hepside var ama drop olarak bukadar gem fragdan aldıgım 1 tane foverin . Golden fısh icin 4k rpr cok az 10k olmalı oda golden mattock gibi .

Tekrar söylüyorum asas ve mage damageleri ortalamanın üzerinde bu ileride vs lerde olmasada pk da tekleme degilde iyi bir kapışmayı oldukca engellıyor . Güzel bir 8vs8 cok zor cıkar bu damage oranlarından . Bir mele parti bowlda kapısırken diger bir mele partide betadaki gibi uzun sürebilmeli 2 asas gelıyor hop tekletıyor gitti vs 1dk surmuyor . Mageler takı olsa demışsınız hocamda dual lego dual ve lıch takan bırı ne yapacak +1 mı yapmalı daha az damage yemesi icin takı oranı +1 degılmı daha ne takı yapabılırızkı suanda +1 bassak dahamı az yiyecegiz :) Onlarda 1 yapacak vurmak ıcın sonucta .

Genel olarak mılıtary 2 camp acılmalı artık maden 1de etrafına kuruyor herkes ortalara kursanız sizde oyuncular ortaya gecılmıyor . Madeni bırak dagı bayırı kazan gördüm sanırsın zonguldakdan gelmiş kömür madeninden :)

fastfood

New Member
Job
Warrior
Merhaba,
Öncelikle 900 gem dediğiniz gem ve fragment'in adetleri ve cinslerini yazsanız daha iyi olurdu. Ayrıca o kadar gem'den atmaması düşündürücü yine de konuyu ben alta paylastım suan resette server iyileştirme yapılıyor.

SAYGILARIMLA

http://forum.knightzone.net/index.php?threads/23-07-2017-güncelleme-notları.2444/#post-11838
En iyi drop aldığımız Gem Blue Gemler değilmi Free Mattock dan... 97 Adet Blue Gem Kırdık Drop Sıfır Mesela

Tazekan

New Member
yok ya mage düşecekmiş damageleri. ulan mage candır can gerizekalı serverde mage olsun adamlar ekıp oynuyor bırak vursunlar mageyı teklı pk atarken goruyonmu .. he aptal onlar olmasa kımı kesecez geri zekalı cocuk

fastfood

New Member
Job
Warrior
yok ya mage düşecekmiş damageleri. ulan mage candır can gerizekalı serverde mage olsun adamlar ekıp oynuyor bırak vursunlar mageyı teklı pk atarken goruyonmu .. he aptal onlar olmasa kımı kesecez geri zekalı cocuk
Adamı kızdırdınız :D

Kardeşim haklısın aslında sende ama :D Hadi Novası 1.5 K Vursun eyvallah :D Abi Magenin her tekli skili de mi 1.5 2k damage atar :D