zone

Duyuru 24.07.2017 Güncelleme Notları

Rhoades

Administrator
Administrator
Reset Süresinin Fazla Olma Nedeni Büyük Değişiklikler Yapılmasıdır. Sabrınız İçin Teşekkür Ederiz.
Bazi Gemlerin Pazara Konulmaması Düzeltildi

Knight Cash Buy Merchant Aktif Edildi

Attack Scroll (10M) 30 Tane Npc'e Koyuldu Aktif Edildi

1500 Hp Sc Ve 300 Defans Sc Fiyatı 1m Yapıldı(Ucuzladı)

Pus'daki Attack Scroll 75 KC Olarak Güncellendi

Golden Mattock Dropları Stabilize Edildi

Rift Pursuer Boyutu Büyütüldü (Okçu İçin)

Rift Pursuer Slotu Arttırıldı

Cz Bowl'a Uruk Tronlar Eklendi

Uruk Tronlar Farklı Yerlerde 60 Saniye Süreyle Re-Spawn Olur
(Drop Oranları Normale Göre %30 Fazladır)

Uruk Tron'un Buss Oranı Emc-Lfc Oranlar 2 Kat Fazla Ve 1 Dakika Doğma Süresi Var

Generator Oranları Stabil Edildi (Arttırıldı)

Buss Oranları Arttırıldı (Ufak Oranda)

Moderatör tarafında düzenlendi:

DebbyRyan

New Member
Job
Asas
Herşey iyi güzel Knight Cash buyu olmamış

minick

Member
Job
asas
asas damageleri ?? spike %100 azaltılmıs

dreadzone

Moderator
Moderating
Job
Asas
Rift Pursuer Boyutu Büyütüldü (Okçu İçin)

-Archery oynadığım zaman rahatlıkla 5li okun tamamını isabet ettirebiliyordum, isabet etmediğini söyleyen arkadaşlar var ise yaratığa yeteri kadar yaklaşmıyorlar demektir. Büyümesinde sakınca yok tabi ama gerekte yoktu açıkcası :)

BAMS1

Member
Job
Archer
Generator Oranları Stabil Edildi (Arttırıldı)

Upgrade düşürülmüş normal bir düzeye getirin lütfen

wedo

New Member
500 GEMDEN 0 ITEM AYIPTIR EMEGIMIZE YAZIK NEYINI ARTTIRDINIZ SIZ HANI NERDE ?

wedo

New Member
SWITH PRE ALDIK GOLDEN MATTOCK KIRDIRDIK GEMLERI TOPLADIK ITEM 0 ? ACILDIGI GUNDEN BERI BIR TANE UNIQ ITEM DUSMEDI NASIL IS ARKADAS BIRTANE TAKI YADA SILAH DUSMEDI SAKAMI BU ?

BAMS1

Member
Job
Archer
lütfen takı droplarını bir düzeltin 1 tane uniqe alamıyoruz arttırın biraz

Son düzenleme:

MoJaa

New Member
Job
asas
dün gece gelen resten sonra pazarcılık bitti neden gem ve atack sc gibi itemler 1k 2k ya satilmaya kadar düşürülmüş. yani madenden cıkan gemleri kırmak zorundasınız artık ve kırıyoruz 600 blue 20 silver dan aldıgım 1 tane raptor 16 tanede bus ben bunu hep yaşadıgım için potcuya satardım artik satamiyorum . ve anvil oranları eminimki düşürülmüş. günlük 10m bile kasamıyorsak bizim ne yapmamız lazım bana birisi akıl verebilir mi ? upgrade yapacak parayi bile kasamıyoruz ? 10m yide bulduk 2 tane shel basariz +5 e onlarda +6 ya yanıyor zaten okudugunuz için teşekkürler :)

mikufuridoto

New Member
Job
warrior
ben knightzoneni ilk defa bukdar kötü serverina denk geldim tüm userler aynı isyanlarda gem drop olay'dan tut bf saatleri olsun ama hep ilgilendik yükselti deniyor sadece user kandırıyorlar baska birşey yok. hani pişman ettiniz herkesi su server 1000 user online ise 950si aynı isyanda ama sadece hep aynı sabit cevaplar bi sonuc yok res dediler drop dediler genea ynı bugunde kactane gem kırıldı bitane uniq atmadı . herkes aynı isyanda gemlern fiyatını 2 3k koyuluyor farkında değilmsnz milelt oyundan sogudu user kaybı yaşıyorsnuz farkında değilsiniz.

IForneuS

New Member
Job
Warrior
500 tane gemden aldığım sadece raptor +1 nasıl iş bu?
Dc premium boşunamı aldık biz. Uskoda bile 10 tanesinden 1 uniq atiyor.

BAMS1

Member
Job
Archer
Lütfen Gem ve fragment droplarını arttırın maden ve ya gem fragemnt drobunu deil Kırdırma Drobunu artırın 500 gem fragment cıkıyor içinden Uniqe yok lütfen artırın

CIGERCIHAKAN

Member
Job
Warrior
black green gecdm blue red yellow silver felan onların içine uniq ekleyn diğerlerinde zaten yok 3bin tane black kırdım tam 2 saatte 12 bus 50 wepaon sc 2 raptor baska bişey yok

wedo

New Member
black green gecdm blue red yellow silver felan onların içine uniq ekleyn diğerlerinde zaten yok 3bin tane black kırdım tam 2 saatte 12 bus 50 wepaon sc 2 raptor baska bişey yok
aynen kardeım kırdır kırdır bi halt yok ARTTIRDIK neden isyan ediyorsunuz diyor GM SPECTRE" kardeşim kırdır user olarak dene bak bakalım neyi arttırmışsınız bir bak hiç bir düzelme yok incelediniz madem biz neden isyan ediyoruz.! cash al premium al sonuç yine aynı ilgilenin lütfen userlerinize kulak asın.!!

Raid

Administrator
Yönetici
Administrator
Gemden İtem düşme oranları artırıldı.Test edebilirsiniz.Sol alttan bakabilirsiniz hatta düşen itemlere

Renowatio

New Member
Job
Rogue
dün gece gelen resten sonra pazarcılık bitti neden gem ve atack sc gibi itemler 1k 2k ya satilmaya kadar düşürülmüş. yani madenden cıkan gemleri kırmak zorundasınız artık ve kırıyoruz 600 blue 20 silver dan aldıgım 1 tane raptor 16 tanede bus ben bunu hep yaşadıgım için potcuya satardım artik satamiyorum . ve anvil oranları eminimki düşürülmüş. günlük 10m bile kasamıyorsak bizim ne yapmamız lazım bana birisi akıl verebilir mi ? upgrade yapacak parayi bile kasamıyoruz ? 10m yide bulduk 2 tane shel basariz +5 e onlarda +6 ya yanıyor zaten okudugunuz için teşekkürler :)
ağzına sağlık kardeşim günlerdir anlattıklarımı sende dile getirmişsin inşallah düzelir oyun yoksa bırakmak zorunda kalıcam

Triptiaerync

New Member
My brother recommended I might like this web site. He was entirely right. This post actually made my day. You cann't imagine just how much time I had spent for this info! Thanks!