zone

Yaratık çeken PM> AtAvratSpike

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

byefsane

New Member
Uyarmama rağmen yaptıklarına bakın gereğinin yapılmasını istiyorum kaçıncı kez uyarmamız gerekiyor acaba böylelerini..

MARLENNNNN

Member
Job
Warior
Öncelikle Merhaba ByeEfsane
KnightZone Ekibi 7/24 Uğraş ve Caba Göstermektedir En Kısa Sürede Sorununuz Yöneticiler Tarafından Hallolacaktır...
Anlayışınız Ve İlgi Alakanız İçin Teşşkkür Ederiz..
İyi Forumlar İyi Eğlenceler Dileriz...

AtAvratSpike

New Member
Job
asas
Yaratık çeken olarak konu başlığı seçmiş ben yaratık falan çekmedim. Defalarca uyardığını söylüyor uyarı falan yok tek bir konuşma geçti aramızda konusmanın öncesini ve devamını atmasını istiyorum bu benim hakkımdır sadece kendi işine gelen yerleri seçip fotograflamış defalarca uyardığını söyleyerek yöneticileri ve yetkili kişileri yanıltmaya salak yerine koymaya kendi konusunu daha acınası hale getirmeye sanki bi erdemlik yapmış ama artık çaresiz kalmış ve şikayet etmek zorunda kalıp kesinlikle sonuç almaya 10 ıq ile kurulmuş bi tezgahla ne yapmaya çalıştığını anlamadım. Ben trade attım ve yaptığımın arkasındayım haricinde ki suçlamaları kabul etmiyorum eğer ispat edemezse ben arkadaştan şikayetciyim iftira atıp emeğime kastettiği için gereği yapılsın. Trade atmamın sebebide arkadaşa kişişel bir kinim var orda manticore gidiyordum skıl sıfırlama kağıdı düşürmek için kendisini görünce sadece trade attım ve sonrasında zaten bişey olmadı. Mesajların tamamını istiyorum kendi yaptığı terbiyesizliği burayı atması gerekıyor beş kağıtçı herif daha genıe actıgında trade block atmayı bılmıyor burda insanları kandırıcak. Ne canavar çektim nede daha önce uyarı tarzında bi mesaj aldım iftiraları kabul etmıyorum bende şikayetciyim

AtAvratSpike

New Member
Job
asas
Ayrıca madem bu olay sadece bu resimden ibaret vatandaşa soruyorum neden yalan söyleme gereği duyuyosun tamamen haklı olabilceğin bi durumda iftira atma ve yalan söyleme gereği duyduğun konu nedir biraz anlatırsan seviniriz.Uyardığını ve canavar çektiğimi ispat ederse ulus meydanında kıçımı açar beni şeyapan yok mu diye bağırırım videosnuda atarım lafımın arkasındayım .

GmThoth

Member
Yönetici
Job
Wariror
Merhaba sayın oyuncularımız,

Lütfen 2 tarafında birbirinden özür dilemesi böyle birşeyin bir daha yaşanmaması için gayret gösteriniz.
Konuyu açan arkadaşım Trade, mob cekme KSC'de bulunmadığı için ( yeterli kanıt ) idari işlem uygulanmayacak.
İyi oyunlar dilerim.

MARLENNNNN

Member
Job
Warior
Konu Kitlenmiştir Knightzone İyi Eylenceler Bol Şanslar Diler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...