zone

Hile kullanan PM> Hangimiz uzak karakter BU NASIL Bİ KXP

interference

Moderator
Moderating
Job
Rogue
atıyorum hacım yetkililere bakarlar

makkab61

New Member
Job
archer
valla iyi olur 3 gündür görümü ssliyorum ama bişe değişmiyor adamlar at gibi koşuyor

Raid

Administrator
Yönetici
Administrator
Fotoğrafta net bir kanıt yok.Seni kestikten sonra aşşağıya inmişte olabilir.Net bir kanıt değil bu

makkab61

New Member
Job
archer
bro tamam siz haklısınız suc bendeki size laf diyorum haklısınız tamamdır kolay gelsin size ulan arkadaş adam anasının gözünden damage atıyor aşşa bile insan o ordan bana nasıl vuruyor biraz düşüne bilirsin zorla kendini yormaz fazla seni ;) resimde görüyon kör değilsindir inş adam dag cıkmamış bile ben aşada insem duvarada cıksam asas adam ordan bana imkansız damage atması ama sen atar diyorsan tamamdır bişe bilmiyorum ben :) siz haklsnız para geliyorsa elemandan o hile hurda kullanmaz biraz usere saygınız olsun 3 gündür rapotluyorum taktın yok spawm he he ile geçiştiriyorsun boş gmlik yapma işini adam gibi yap sana resim gösteriyor keyfe hikaye uydurmuyoruz paşam tamam mı işlem yapcaksan yap yapmıycansanda halletcez tamamdır gibi boş konuşma

interference

Moderator
Moderating
Job
Rogue
kardeşim fotoğrafa bakıp adam banlıycak hali yok ya videosunu çekip tam kanıt olarak atarsan gerekeni yaparlar

makkab61

New Member
Job
archer
sıkıntı yok dostum hileye izin veriyorsanız sıktıya gerek yok bizde acarız ne yapalım o_O

interference

Moderator
Moderating
Job
Rogue
kardeşim hileye izin veriliyor diye birşey yok al video at banlansın kanıtsız şekilde fotoğraf atıp hile var diyosun

Raid

Administrator
Yönetici
Administrator
Dostum bu fotoğraftan nasıl anlıycam? Bana video çekip gönderirsen veya ben kontrol ederim sorun yok dostum ama Bu fotoğrafla adam banlamak olmaz

iSurprisa

Moderator
Moderating
Job
Priest
Bu serverde vsde birtek bu adama kaybettim sezmiştim bişeyler ama uzatmadım.