zone

Ihyperchargee

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

satomoriente

New Member
Job
Priest
6XbmEN

cardinal slotunda kasarken bi içeri gittim geldim o sıra gelmiş '6xL' adlı karakteriyle sonra kendi karakterinden pm atıp slot artık benim gibisinden bir şeyler söyledi konuşma mevcut alamadığı taktirde daha fazla bu şekilde karakter getireceğini beyan etti.diğer karakterlerinin adı 'ksatmalandumbuk7xL' asıl karakterinin adı 'Ihyperchargee'

besiktasli

New Member
Job
warrior
Slota ks attıktan sonra günlerce çıkmayacağını söyledi, biraz aşağıladı. Bozcan benim

GmThoth

Member
Yönetici
Job
Wariror
Konuyu anladım fakat tam pm'leri buradan yazarsan bana gerekli cezai işlemi uygulayacağım.

interference

Moderator
Moderating
Job
Rogue
haksız ban ! 3tane mob değil 3 tane karakter getiriyor yanlıs ban atıyorsunuz kaldırılmasını istiyorum

eresbos34

New Member
Job
ASAS
BEN Ihyperchargee orada karakterlerden bahsediyorum , 2 okcu yetmezse 3.yüde getirirm diye , çünki queenelizabeth isimli mahlukat küfür edip slota mob çekiyordu. bu ne yazıldığı belli olmayan konusmalara bakarak 3 hesabıma disable attınız yazık size !

satomoriente

New Member
Job
Priest
küfürler hakkında fotoğraf paylaşırmısın rica etsem yoksa gereksiz kalabalık etme

interference

Moderator
Moderating
Job
Rogue
küfürlük bişey yok mob cekme nerde at fotoğrafını adam 3 çar getiriyo sen bu durumu 3 tane mob cekme olarak aldatıyosun

satomoriente

New Member
Job
Priest
yok öyle bişi ben 3 mob çekildi diye bir şeyden bahsetmedim türkçe yazılanlar okursan anlayacaksın ha anlamadım dersen pm at anlatıcam her şeyi çok gereksiz işler yapıyorsunuz

interference

Moderator
Moderating
Job
Rogue
gereksiz mi burda yemesi gereken ceza 2 saat mute ama 2saat atak banı atıldı carlara

satomoriente

New Member
Job
Priest
haklısın hatta slotumu size verdiğim için suclu benim :D öyle öyle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...