zone

Knight Zone Hakkında

fastfood

New Member
Job
Warrior
- Hemen hemen tüm pvp server larında oynamış birisi olarak tamamıyla kişisel görüşümü sunmak istiyorum;
Diğer server ların ilk ayın sonunda user kaybedip 2. ay kapatmaya gitmesinin sebebi her zaman User memnuniyetsizliği olmuştur...
Bunlar neler

1- Droplar : Bu maden ve upgrade deki dengesiz problem 1 Hafta daha böyle devam ederse oyuncu kitlesinin %50 sini kaybedersiniz 28 inde Bianko açıyor ve ben orada oynamaya hiç sıcak bakmıyorum fakat mecbur kalırsam yine gidip oynarım..
Oracle de aynı şeyi yaptığı hafta Ronark Land bölgesinde oyuncu kalmadı...

2- İlgisiz Yönetim : Yönetim konusuna gelince Oyun içerisinde evet hiç bir Game Master arkadaşa lafım yok çok ilgililer her mesajıma cevap verip yardımcı oldular, Fakat oyun içinde takip ile aynı anda Forum takibine yetişemiyor olabilirler tabi ki lafımız yok ancak oyuncuların bütün problemlerini forumdan görebiliyorsunuz ve forumdaki konular ile yorumlara biraz detaylı göz atmanızda fayda var diyorum...

*** Sizden ricam oyuncu kitlesinin isteklerine göre devam etmeniz ve bizimde sizlerle birlikte uzun bir süre keyif almamız ***
''' Tamamıyla forumdaki tüm konuları ve yorumları okuyup değerlendirme yaparak kendi şahsım adıma genel bir gözlemleme yaptığımı belitmek isterim... TEŞEKKÜRLER ! ''