zone

Merhaba boş yere ban yedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

palee07

New Member
Job
rogue
merhabalar gm admin arkadaşlar. Bir arkadaşım benim laptopumdan kendi hesabına girip birilerini kandırmaya çalışmış nitekim bitanesinde de başarılı olup itemini almış. Sonra kendi hesabı ban yemiş doğal olarak ve benim bilgisayarıma da block atılmış. Rica ediyorum sizden suçu işleyen kişi evinde oturup oyun oynuyor şu an. Ama benim tek bir suçum yok ve oyuna giremiyorum. Lütfen rica ediyorum pc block u kaldırın. Tam hazırlandık her şeyimizi dizdim oyuna başlicaz böyle bişey oldu ve yöneticiniz ne dinliyo doğru dürüst ne çözüm öneriyo ben gayet rica minnet konusurken bana vermeseydin o zaman diyebiliyor. Lütfen yardımcı olun 5 gündür o bilgisayar açık başındayım emeğim var

palee07

New Member
Job
rogue
NEDEN BANA CEVAP VERİLMİYOR YA ? DİĞER İNSANLARIN KONUSUYLA HEMEN İLGİLENİYORSUNUZ

iSurprisa

Moderator
Moderating
Job
Priest
Hocam senin açtığın konu formatına bak başka arkadaşların açtığı formata bak. Sabit konudaki gibi düzenleyip at yardımcı olalım.

balyoznuri

New Member
Job
priest
Hocam senin açtığın konu formatına bak başka arkadaşların açtığı formata bak. Sabit konudaki gibi düzenleyip at yardımcı olalım.
kardes halen banım açılmadı öbür gmde birşey istedi verdim ama halen yok

Raid

Administrator
Yönetici
Administrator
Merhaba, Konuyu bana özel MESAJ olarak atarsan sana yardımcı olacağım.
Mesaj'da

Charın PM
Charın İD
Ban atılan Gün ve Saat
Bu şekilde bana form doldurarak gönderirsen iyi olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...