zone

ORTALAMA 7 SENELİK MAGE TEAMA MAGE ALIMI İCERİYE GİR!

pccem992

New Member
Job
Mage
Hayırlı Günler Mage team alım başlığınızı gördüm ,team ınıza bende katılmak isterim
facebook: cemakdnz , cem akdeniz

tel 05455705511 whatsaptan ulaşırsanız sevinirim .

Anonimx34

New Member
+++++++ Güncel arkadaşlar 1 Mage alımımız olacakdır.

legendary

New Member
Job
mage
Merhaba arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı ramazanlar iş sebebleriyle aramızdan ayrılan askerlik nedenıyle aramızdan ayrılan kardeşlerimizin boşlugunu tamamlıyabılecek kapasitede mage alımı yapılacakdır yalnız özet gecerek bazı şartları bıldırmek ıstıyorum arkadaşlar lütfen gerçekden su mageyi hakkını vererek oynamasını bılıyorsanız gelin denıyoruz saga nova attırıp sola donderdıgımız zaman adam kalp krızı gecirip soka gırıyor bu durumda ıkı taraf ıcınde üzücü oluyor alışma sureci illakı olacakdır yalnız birazda kendınden yetenegıyle gelmesi lazım ve ne olursa olsun küfürle pek arası olmayan kısıler olsun saygı sevgı cercevesi icerisinde herkes küfür eder ınsanlık hali ama abartıya asla tahammul yokdur ayrıyetten gelecek adam bir gunluk veya bir serverlik degıl arkadaşlar gittigimiz oynuyacagımız her servere gelebılecek adam olması lazım premıum pus sıkıntısı olmayacak tamamen zevkıne duskun gerektıgı yerde beraber Steama Uskoya gecebılcegımız guvenebılcegımız adamların olması tercıhdır video ceken olursa zaten maaşa baglarız yaklasık 2 aydır vıdeocumuz yok burda tag vermek ıstemıyorum ama herkesın bıldıgı bir clan oldugumuzdan suphenız olmasın tsye geldıgınız zaman zaten gereklı herşey konusulur tekrar Düşünen arkadaşlar özelden mesaj atarak yorum atarak telefon numarası bırakarak ulaşabilirler
6-7 senedir uskoda mage clanlarda oynadım pvp lerde daha 2-3 aydır oynuyorum dostum ben aranıza katılmak isterim eğer sizde kabul ederseniz yaşım : 26 maddi olarak çok şükür bir sıkıntım yok sorun çekmem tel numaramı özelden yazdım

mygrand

New Member
Job
mage
MygrandForIsback Prof Mage Oynarım kardeşim Ciddi Ciddi Eğer Sizde kalıcı ve Eğer Gerçekten Biliyorsanız Gelmek isterem.