zone

ldr.acme sorunu

ali213

New Member
Job
warrior
qWyMjq.jpg

Launcher da starta bastıktan sonra bu hata geliyor. yardımcı olabilecek var mı?
kernel32.dll yi silip tekrar yüklemeyi denedim.İşe yaramadı

gunner41

New Member
Job
asas
aynı hata bendede var sorununu çözücek yokmu ya windows xp diye mi acaba

OSMANBİLGİN

Member
Emektar Oyuncu
kernel32.dll nereye attın kardeşim system 32 ve systeme attınmi halen kernel32.dll hatasi veriyorasa

WinThruster ADLİ PROGRAMİ DENE

ali213

New Member
Job
warrior
kernel32.dll nereye attın kardeşim system 32 ve systeme attınmi halen kernel32.dll hatasi veriyorasa

WinThruster ADLİ PROGRAMİ DENE
Maalesef internette olan hertürlü fixer programını denedim.Ayrıca yeri doğru

mrego

New Member
Job
warrior
Oyunun ilk günü inanın bilgisayarla ilgili bilgim olmamasına rağmen 4 saat uğraştım ''dll dosyası fixleme,combofix taratma,verdiğiniz 2 tane program'' dahil herşeyi denedim silinmeyen dll dosyalarını silme programı var onu bile indirdim yok o dosya ordan silinmiyor yada fixlenmiyor...İlk gün bir sürü problemler çıkmış olabilir ama bu konuyla ilgilendiğinizi düşünmüyorum hazır bilgiler üzerinden yürümeye çalıştınız işe yarayan kimseyi göremedim zaten bi kişi yapabilse devamı gelecek...Bu problemin çözülmesi size daha fazla user kazandırır diye düşünüyorum gayet güzelde bir başlangıç oldu zaten..Bu konuyla ilgili en azından uğraşıp uğraşmayacağınızla ilgili açıklama yaparsanız sevinirim...Bu arada 2 bilgisayarımda xp 2 sindede aynı problem mevcut 2 bilgisayardada steamko ve usko problemsiz çalışıyor bilginize...Şimdiden teşekkürler

OSMANBİLGİN

Member
Emektar Oyuncu
Tek yabacagin sey format atmak dOstum w7 attir xp devri biteli cok oldu

mrego

New Member
Job
warrior
Neyse ......

ARKADAŞLAR KONUYU TAKİP EDEN FAZLA ARKADAŞ VAR OLURDA ÇÖZEN OLURSA BİZİMLE PAYLAŞIRSA SEVİNİRİM ..

iSurprisa

Moderator
Moderating
Job
Priest
çok yardımcı oldun hocam sağol:D
1gb ramli bilgisayar win 7 yüklemek akıllıca mı sence?

Normalde xp girişleri dahi kapalı. Yöneticilerin hiçbiri xp kullanmıyor kullansa ve bu sistemde bu hataya maruz kalsa sana zaten yardımcı olurlar. Ayrıca sana yardımcı olmaya çalışan birine böyle dememelisin.

ali213

New Member
Job
warrior
Normalde xp girişleri dahi kapalı. Yöneticilerin hiçbiri xp kullanmıyor kullansa ve bu sistemde bu hataya maruz kalsa sana zaten yardımcı olurlar. Ayrıca sana yardımcı olmaya çalışan birine böyle dememelisin.
Sonuç olarak burada tartışmaktan başka sonuç alamıyoruz.Arkadaşımda da bende de aynı hata var maalesef.Bu hataya çözüm bile aradıklarını sanmıyorum açıkçası