zone

OYUN ICI HAKARET IFTIRA TERBIYESIZLIK !!!

cikoess33

Member
Job
HerJob
https://i.hizliresim.com/LnR1db.png

Şahıs beni kışkırtmış olup , terörist muamelesi yapıp küfür etmemi sağlayıp ss alıp sikayet paylasımı yapmıstır . Tamamen kişi üzerinden prim yapılmaktadır . Gereğinin yapılmasını arz ederim . İyi forumlar dilerim ..

MrTheMyRonark

Member
Job
Mage
https://i.hizliresim.com/LnR1db.png

Şahıs beni kışkırtmış olup , terörist muamelesi yapıp küfür etmemi sağlayıp ss alıp sikayet paylasımı yapmıstır . Tamamen kişi üzerinden prim yapılmaktadır . Gereğinin yapılmasını arz ederim . İyi forumlar dilerim ..

Gerekli cezai işlem için admin ve gm arkadaslara iletiyorum. İlgi ve alakanıza teşekkür eder iyi oyunlar dilerim..

SAYGILARIMLA...

heroes

New Member
Job
rogue
MrTheMyRonark gereken işlem yapılacaktır ne hocam siz şaka felanmısınzı durduk yere ya durduk yere bak iyi oku burayı durduk yere pm atıp gelip yok sen şu adamsın diye ana bacı küfürmü edilir tehditmi edilir senin pazarını tutucam diyip konusulurmu iftira yazmış birde yazık bu ne yüzsüzlük yaşı zaten 16 birde herife sinirden ettiğimiz tek küfürü koymuş adam sayfalarca sövdü etme kardeşim yazdım kendimde hallederdim ben foruma konu açtım polisim dedim yine sövdü yazık cidden cidden yazık

Moderatör tarafında düzenlendi:

cikoess33

Member
Job
HerJob
Öncelikle yaşım 27 yaptıgın cocuklugu oyun icindede devam ettirdin bide foruma bak foruma diye pm attın tamamen üzerimden prim yapmaya calıstın . Terörist muamelesi yaptıgın adamın polis ablası vardır selanik göcmenidir Atatürk torunudur . Fazla söze gerek yok herkes durumun ne oldugunu anlamıstır . İyi forumlar .

MrTheMyRonark

Member
Job
Mage
MrTheMyRonark gereken işlem yapılacaktır ne hocam siz şaka felanmısınzı amınakoyayım durduk yere ya durduk yere bak iyi oku burayı durduk yere pm atıp gelip yok sen şu adamsın diye ana bacı küfürmü edilir tehditmi edilir senin pazarını tutucam diyip konusulurmu iftira yazmış birde yazık amınakoyayım bu ne yüzsüzlük yaşı zaten 16 birde herife sinirden ettiğimiz tek küfürü koymuş adam sayfalarca sövdü etme kardeşim yazdım kendimde hallederdim ben foruma konu açtım polisim dedim yine sövdü yazık cidden cidden yazık
Öncelikle yaşım 27 yaptıgın cocuklugu oyun icindede devam ettirdin bide foruma bak foruma diye pm attın tamamen üzerimden prim yapmaya calıstın . Terörist muamelesi yaptıgın adamın polis ablası vardır selanik göcmenidir Atatürk torunudur . Fazla söze gerek yok herkes durumun ne oldugunu anlamıstır . İyi forumlar .

2 tarafa da mute atılacaktır. Konu her ne olursa olsun küfür etmek mute sebebidir. Devamı gelirse küfürün cezanında da devamı gelir, ilk ben ilk su muhabbeti değil ilk küfür eden SS'yi alacak atacak foruma ilgilenilecek bu kadar basit, karşı tarafın da küfür etmesi 2 tarafında ceza almasını sağlayacak. Ben gerekli işlemleri gm arkadaslara ileteceğim konu ile ilgili düşüncem budur.

SAYGILARIMLA.

cikoess33

Member
Job
HerJob
cezamı cekerim problem yok iyi forumlar konut kilit .