Knight Zone Forum

KnightZONE Forum 2010 Yılından Beri Kapsadiği İçerik Sayesinde Öncü Bir Rehber Olmuştur. Bu Rehberi Genişletmek İçin Sende Katkıda Bulun! Eğer Tarayıcınız Kasma Yapıyorsa Opera Yada Firefox Kullanmanızı Öneririz.
Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!


KnightZone Official Server "Spawn" İçin Hazır mısınız?

Official Servera Katılanlara "Koşulsuz Şartsız" 30 Gün Pre Hediye
Officialdan Hemen Sonra Her Zaman Olduğu Gibi Tl Ödüllü CSW Ve VS Eventlar Yapilacaktir.
Author
Tepkime puanı
6

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • KARDEŞ BİR HALT YEDİM OYUN İÇİ GB SATMAYA ÇALIŞTIM ACİL PARAYA İHTİYACIM VARDI VE TÜM PARAM OYUNDA IP BAN YEDİM YARDIM EDER MİSİN BANA KİŞİSEL ÇOK ÖNEMLİ BİR İHTİYACIMDI YEMİN EDERİM
  FORUMDAN ULAŞAMADIGINIZ ZAMAN FACEBOOK SAYFAMIZA VEYA OYUN İÇİ GM'LERE DURUMLARI BİLDİRİNİZ.
  DİKKAT , ÇEVRİM DIŞI DURUMLARDA EN KISA ŞEKİLDE KONUNUZU ÖZEL MESAJ YOLU İLE BANA İLETİNİZ , ER GEÇ İLGİLENİCEKTİR.
  ' Ama yaşıyoruz bak ne guzel , sadece 1-2 kişi konuşsun , biz yine yapıcağımızı yapalım ' diye düşünebilirsin , unutmaki bugun ben ; yarın bizler oluruz ve dayatılan sistem sadece koyunlara hukmeder . Demem o ki olay item / emek / vakit felan değil sadece bi yöneticiysen ya herkezin fikirlerine ve uslubuna saygı duy ya da boşuna burda insanların sinirleriyle / emekleriyle oynama .
  Author
  Author
  BANINIZ AÇILMAYACAKTIR.
  Gelelim forumdan kick konusuna : Öncelikle bi yöneticiysen , sebebi ne olursa olsun kimseyi atamazsın bunu bi kere kafana sok . Dışarıdan ve ülkemizde kimsenin istediğini / istediği gibi söyleme lüksü yok cünkü insanların ve yöneticilerimizin eleştiriye ve yaptıklarının sonucunda ki geri bildirimleri kabul etme / taahamül / sindirme gibi kavramlara sahipler ancak kullanmak işlerine gelmiyor .
  Author
  Author
  BANINIZ AÇILMAYACAKTIR.
  İnsan gibi soyluyorum bak olayı tekrar : Saat 16 civarında PC blocked yedim durup dururken IDR , nıcklı karakter . Sonra arkadas oyundan bende hem forum hemde facebookdan anlattım 18.. cıvarı mesaj geldi ' ilgilenicez bakıcaz felan diye ' bende 2 saat once gordugun mesaja neden ılgılenıcem cevabı verıyosun dıye ve halen hiçbir gerekce ortada yok .
  Author
  Author
  BANINIZ AÇILMAYACAKTIR.
  WİNDOWS 7/8/10 KAPAT HATASI ÇÖZÜMÜ - LİNK : https://goo.gl/53SJae LÜTFEN ORJ CLİENT KULLANINIZ.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst