zone

Duyuru 03.08.2017 - Oyun Yenilikleri Ve Güncellemeleri

Raid

Administrator
Yönetici
Administrator
Usko tarzı server yaptınız herşey çok güzel lakin takılar +1 +2 herşey olmalıki usko tadı alalım bunedir +0 takı herkez eşit saçma sapan ya...
+1 Takı VS Event sonrası tarihi belli olacak zaten duyuru yaptık.

eolocc

Member
Job
BP
Siz gerçekten şakasınız 5 hafta sonra açın 1 takıyı

BAMS1

Member
Job
Archer
Bıraktıracaklar sw yi bana BU akşam yada pazar sabahi +1 takı gelmesse ben chara girmeyecegim fazla

Raid

Administrator
Yönetici
Administrator
Bıraktıracaklar sw yi bana BU akşam yada pazar sabahi +1 takı gelmesse ben chara girmeyecegim fazla
Dostum sen anlamıyorsun galiba VS Event sonrası zaten takı açılacak.

F

FederaL

Guest
+1 takı olayına daha var bence adminin dediği gibi yeni gelen userlerı düşünmek zorunda

eolocc

Member
Job
BP
+1 takı olayına daha var bence adminin dediği gibi yeni gelen userlerı düşünmek zorunda
Ya birader bi tutturulmuş yeni gelen user yeni gelen user nerde lan yeni gelen user siteye gir bak 4.000 e düşmüş user sayısı ne yeni gelen userin bahsediliyor abi bu serverda oynayan kitle belli onlarada zorla bıraktıracaksınız

Son düzenleme:

eolocc

Member
Job
BP
Kardeş kusura bakmayın ama kıçı boklu dün başlayan userle ben aynı itemlerle pk atıcaksam farm serverda işim ne ? Gider 8 e 3 takı serverda pk atarım boşuna mı para yatırdık kc çektik biz biraz mantıklı olun adamı deli ediyosunuz ya

eolocc

Member
Job
BP
Pazarda item arayan yok birader pazar bir serverın herşeyidir bunu böyle bu duruma getiren sizsiniz

F

FederaL

Guest
Ya birader bi tutturulmuş yeni gelen user yeni gelen user nerde lan yeni gelen user siteye gir bak 4.000 e düşmüş user sayısı ne yeni gelen userin bahsediliyor abi bu serverda oynayan kitle belli onlarada zorla bıraktıracaksınız
öncelikle üslubuna dikkat ederek konuş benimle sen kimsin. Çok aceleci davranırsan serverın bi zevki kalmaz eventlar sürekli yapılıyor zaten bence gereğinden fazla. Takıyla mı sağlam olacan önce upgrade oranları bi çıksın.

eolocc

Member
Job
BP
Boş konuşma birader o zaman 1 haftadır yeni user geliyor deniyo nerde göstersene

MasterTurkk

Member
Job
Warrior
@GmSpawn hayırdır birader yemiyorsa açmıcaksınız server.

Bak attığım yorumları kaldırmışlar bunlar bu kadar karaktersiz işte beyler yemeyince ya ban atarlar yada böyle yorum silerler kardeş server yönetmeyi bilmiyorsanız açmıcaksınız. @FederaL sana gelince kardeşim yeni gelen user demişsinde pek gelen olmuyor server açılalı kaç hafta oldu bitti server yeni gelene değil oynıyanlara yönelik işlem yapmaları lazım ama dediğim gibi bırakmamızı istiyorlar böylelikle serverı kapatıp yeni açıp para kazanmanın peşindeler bu kadar canıma tak etmese gelipte yorum atmam biraz gerçekçi olalım bunlar bu işte anlamıyorlar canlı yayında admin ve spectre boş konuşmadan başka bir halt yedikleri yok çok ilgiliyiz diyolardı başta bak user gitti adamlar arazi.

Son düzenleme:
F

FederaL

Guest
ilgileri biraz düştü o konuda hemfikirim lakin bırakmamızı istiyorlar demek için daha erken. Kaç gün oldu ki sv açılalı 21 temmuz. Biraz daha geçsin bakalım görelim. Ben de fazla zevk alamıyorum aldığımdan yazmıyorum ama yargısız infaz yapmaya da gerek yok olgun düşünelim biraz. @MasterTurkk kardeş bu açıklama senin içindi. @eolocc sana bir şey demiyorum büyümen lazım!

MasterTurkk

Member
Job
Warrior
ilgileri biraz düştü o konuda hemfikirim lakin bırakmamızı istiyorlar demek için daha erken. Kaç gün oldu ki sv açılalı 21 temmuz. Biraz daha geçsin bakalım görelim. Ben de fazla zevk alamıyorum aldığımdan yazmıyorum ama yargısız infaz yapmaya da gerek yok olgun düşünelim biraz. @MasterTurkk kardeş bu açıklama senin içindi. @eolocc sana bir şey demiyorum büyümen lazım
Şöyle bişey var yapılması gerekeni hemen yapmaları lazım takı upgrade eninde sonunda açılcak ama bu geciktirilirse bir anlamı kalmıyor server bir anda %80 userini kaybetti yönetim ne yaptı hiç bir şey gm ler boş boş dolanacağına analiz yapıp hemen müdahale etmeleri gerekir pazarın durumu ortada takılar çöp resmen bu durumu ön göremiyorlarsa boşa gmlik yapıyorlar hadi göremediler diyelim biz kaç gündür anlatıyoruz derdimizi ama anlamak istemiyorlar öneri sunuyoruz hep not alınıyor ama bir tane öneri gerçekleştimi hayır yıl olmuş 2017 madende üstümüz doluyor oltada doluyor server başlarında dedim bunu not aldılar hala gerçekleşicek bir kaç öneride bulundum çoğunu takmadılar bile geçiştirmeli cevaplar veriliyor durum böyle olunca sinirleniyor insan oyunu dengede tutmak için hiç bir şey yapmıyorlar isyanım buna benim aslında spectre canlı yayında diyordu mantıklı gelen öneri söyleyin biz yapalım diye söylüyoruz ama yine yok yani adamlar betada öyle bir güven verdilerki dedik tamam server güzel gidicek ilgilenilecek ama oyun açıldı 1 hafta sonra user gitti elini ayağını çektiler durum bu

iSurprisa

Moderator
Moderating
Job
Priest
Dengesiz dengesiz muhabbetlere girenler cezalandırılacak. Eleştiri yapabilirsiniz terbiyesizliğin lüzumu yok.

M00N

New Member
Job
Priest
+1 +2 Takı isteyen arkadaşlar user kalmadığında o takıları sevdiğiniz bi yerde saklarsınız. !

BAMS1

Member
Job
Archer
20 gb ye 8 raptor bile alamıyoruz 30 x heros mino oldu banka yer kalmadi ne yapcaz