zone

Duyuru 06.08.2017 Güncellemeleri

Knight Zone

Administrator
Yönetici
Administrator
Moderating
Chaotic Generator, Shozin , Traider Moira Anvil Arkasina Alındı
Moradon Town Öne Alındı
+1 Takı Basma İçin Gerekli Olan Altyapı Hazırlandı
Anticheat Sistemi Güncelleştirildi
Solo Oyuncular İçin Lamia Ve Burning Stone'dan Gelen Coins (Para Miktari Artirildi)
Asga Fruit Npc'si Secret Agency Clerence Moradona Alındı

BAMS1

Member
Job
Archer
yarin açılacak yada bu gece gelen günceleme ile adam orda altyapısı hazırlandi diyor

hasan29902

New Member
Job
okcu
Server oluyor galba oyuncu sayisi ciddi miktarda azaldi biraz harekete gecin en azindan pmlerinizi block lamasaniz da bi yardimci olsaniz millete ? Hani neden boyle oldu +17 k oyuncu baslangic die yapistirmisiniz sayfa basina ama suan baksan 1 k insan var sw de hadi biraz hareket lendirin serveri mageler nerde hani clanlar birakti kimse yok birtek bizim clan vardi sabah pazarda ve czde slotlarda bikac kisi var ama genel anlamda dususu gormemek icin user sayisinda kor olmak lazim. Onceden bdv yazisi gelir gelmez 300 kisiyle basliodu simdi 20 kisi olunca lan necok insan girio dioruz

Ekli dosyalar

• IMG-20170727-WA0002.jpeg
    IMG-20170727-WA0002.jpeg
    1,010 KB · Görüntüleme: 4

hasan29902

New Member
Job
okcu
Basiliormus taki ama ben 4 sayfadan basamadim o benim sansim diyelim 2 sayfa +5 itemden 6 tane +6 gecti 7 yok zaten millet diycek biz 8 bastik bizde gecmiyor kardesim yani gecirmeyen anvil gecirmiyor hani siz amuta kallip tami basiyorsunuz bizde basiyoruz yani ama sadece tusa yoksa item basabilen nadir clan komple ayni detten muzdarip ne umitle gecmistik oysaki sw e hayal kirikligi

hasan29902

New Member
Job
okcu
Birde variorlarin damage lerine acil bakilmasi gerekiyor adam +6raptorla 1400--1700 vuruo biz 800 anca okcu oynuyorum bu arada

BAMS1

Member
Job
Archer
sacmalama +8 raptor var ful 8 1300 1400 vuruyor sw yi iyie bitirin

Refedbey

New Member
Server oluyor galba oyuncu sayisi ciddi miktarda azaldi biraz harekete gecin en azindan pmlerinizi block lamasaniz da bi yardimci olsaniz millete ? Hani neden boyle oldu +17 k oyuncu baslangic die yapistirmisiniz sayfa basina ama suan baksan 1 k insan var sw de hadi biraz hareket lendirin serveri mageler nerde hani clanlar birakti kimse yok birtek bizim clan vardi sabah pazarda ve czde slotlarda bikac kisi var ama genel anlamda dususu gormemek icin user sayisinda kor olmak lazim. Onceden bdv yazisi gelir gelmez 300 kisiyle basliodu simdi 20 kisi olunca lan necok insan girio dioruz
bu arkadaşa da katılıyorum. Kendimiz çalıp kendimiz oynuyoruz. Çok az user kaldı, sebebi nedir acaba bilmiyorum. Server in her şeyi çok iyi olmasına rağmen böyle user düşüşü oluyorsa bence sorun yönetim ekibindedir.

F

FederaL

Guest
artık bu güncellemeler sıklıkla gelmesi lazım server user kaybediyor yoksa

Asas

Moderator
Moderating
Job
Asas
Servera oyuncu çekmek ve olan oyuncuları tutmak için acil çalışma yapılmalı.

BAMS1

Member
Job
Archer
sw user gelmez artık ilk basda sw cok zor actılar sonra normale döndü sıfırlama olursa sw user gelir o kadar emekte heba olucak ama 0 user kalana kadar sw acık kalacaktir