zone

+1 TAKI UPGRADE AÇILMASI GEREK !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eolocc

Member
Job
BP
KNİGHT ZONE NİN BUNA İHTİYACI VAR +2 +3 DEMİYORUZ +1 TAKININ CİDDEN AÇILMASI GEREK ARTIK

BENİ DESTEKLEYEN ARKADAŞLAR LÜTFEN KONU ALTINA YORUM ATSIN ADMİNLER DİKKATE ALICAKTIR.

Asas

Moderator
Moderating
Job
Asas
Merhaba, Zaten +1 takı acılacak önümüzdeki hafta merak etmeyin =)
Yeni başlayanlar oldukça geri kalıyor zaten pazarın durumu yüzünden +1 takıları da açıp yeni gelenlerin önünü tamamen kapatmış olacaksınız. Bunu dikkate almanız faydalı olacaktır.

GmThoth

Member
Yönetici
Job
Wariror
Yeni başlayanlar oldukça geri kalıyor zaten pazarın durumu yüzünden +1 takıları da açıp yeni gelenlerin önünü tamamen kapatmış olacaksınız. Bunu dikkate almanız faydalı olacaktır.

Şuan coğu takının 1 m ile 15 m arası oldugunu bildirmek isterim bu yüzden takıların değeri kalmadı 0 olarak biliyoruz onu da düşünüyoruz ama +1 olması serverimiz için daha etkili olacağını düşünüyorum. Fakat dediğinizi admine ileteceğim.

eolocc

Member
Job
BP
Büyük harf kullanımını abartmayın.
MORUK SEN HANGİ SERVER'DA OYNUYOSUN BEN KNİGHT ZONE DEYİM SEN NE YENİ USERİNDEN BAHSEDİYOSUN KARDEŞİM GİDEN GİTTİ ZATEN BOŞ BOŞ MUHABBET YAPMAYIN BURDA XXXX SERVER AÇILINCA MADENİN PAZARIN HALİNİ GÖRMÜYO MUSUNUZ ŞAKA GİBİSİNİZ GERÇEKTEN KEŞKE GÖZÜNÜZDEKİ PERDEYİ İNDİRİP DE BAKSANIZ OLAYA TAKILAR PAZAR DA 1M CUMA SERVERA YENİLİRİK GEREKTİ TAKI UPGRADE 8v8 GİBİ BU TÜR ŞEYLERİN CUMA GÜNÜ AÇILIP USERİ OYUNDA TUTMAK GEREKTİ MALESEF OLMADI YAPILCAK BİŞEY YOK BÖYLE DEVAM

GmThoth

Member
Yönetici
Job
Wariror
MORUK SEN HANGİ SERVER'DA OYNUYOSUN BEN KNİGHT ZONE DEYİM SEN NE YENİ USERİNDEN BAHSEDİYOSUN KARDEŞİM GİDEN GİTTİ ZATEN BOŞ BOŞ MUHABBET YAPMAYIN BURDA XXXX SERVER AÇILINCA MADENİN PAZARIN HALİNİ GÖRMÜYO MUSUNUZ ŞAKA GİBİSİNİZ GERÇEKTEN KEŞKE GÖZÜNÜZDEKİ PERDEYİ İNDİRİP DE BAKSANIZ OLAYA TAKILAR PAZAR DA 1M CUMA SERVERA YENİLİRİK GEREKTİ TAKI UPGRADE 8v8 GİBİ BU TÜR ŞEYLERİN CUMA GÜNÜ AÇILIP USERİ OYUNDA TUTMAK GEREKTİ MALESEF OLMADI YAPILCAK BİŞEY YOK BÖYLE DEVAM

Giden userlerimizin geri geleceğinden eminiz, xxxx serverlerin cogunda serverimize göre cok sıkıntılı olduğu ve iyiki bizim hala var olduğumuzu PM'den söyleyen arkadaslarımız var sağ olsunlar. Bu konuda içimiz cok rahat =)

eolocc

Member
Job
BP
Ben oNu konuda karşılaştırmıyorum bile sizi ama bu takı olayını çok saçma yaptınız

Son düzenleme:

YARDIM ET

New Member
Job
warrior
+1 takı gelmesi lazım ilk gelenlerle eyni gelenler arasinda fak olması lazım farm yaptık o kadar

interference

Moderator
Moderating
Job
Rogue
+1takının kesin gelmesi lazım çünki şuan serverde cünki herkezin takıları tam ve takılar değerini kaybetti değerlerini tekrar kazanmaları için +1 takı hatta +2 açıp değerleri artmalı bence

YARDIM ET

New Member
Job
warrior
+2 takı +1 den 15 20 gün sonra gelmeli +1 %30 olucak +2 %15 +3 de %5 olmalı

interference

Moderator
Moderating
Job
Rogue
Haklısın kardeşim olabilir

MercedesByCasHQQ

Member
Emektar Oyuncu
Mercedes ailesi olarak bizde bir an önce +1 takının gelmesi taraftarıyız. İyi forumlar

IForneuS

New Member
Job
Warrior
+1 takı gelebilir. Fakat çok birşey değiştireceğini zannetmiyorum.
Serverdaki sabit userler belli zaten.. Böyle iyiyiz!

YARDIM ET

New Member
Job
warrior
+0 +7 pwp sw gibi ne bu bea yeni gelenle eskiler arasında fark yoksa hazir pk sw geçeriz

GraveDigger

New Member
Job
Archer
Yeni gelen userler için mi ciddi mi lego en pahalı takı oda 45m 2 tane alsa 90m 2 tane coc alsa 26-27m eder yeni başlayan user 120m parayı 1 gecede kasabilir bu zor bir şey değil ama şuan ki userlerinizi düşünmüyor musunuz ? Bankamızı takılarla doldurduk kaçı geçicek bilmiyoruz bile gem frag değerleri yok denecek kadar azaldı takı çıkınca çöp gözüyle bakıyoruz 1me sash , judi mi satılırmış serverda ya :D

minick

Member
Job
asas
+++++++++++++++

YARDIM ET

New Member
Job
warrior
mino 5m foverin 2.5 sash 1 m heros 20 m asas sw de iyi diye pahalı itemleri

eolocc

Member
Job
BP
Server da milyonca takı oldu büyük ihtimal bu cuma günü de açılmayacak anladığım kadarıyla +1 takı AMAÇ NE CİDDEN ÇÖZEMEDİM NEYİN KAFASI BU SERVERA USER GELCEKMİŞ +1 TAKI AÇILIRSA GELMEZMİŞ GÜLSEK Mİ BUNA ? SERVERDA USER KALMADI BUNUN SİZDE FARKINDASINIZ SADECE AKŞAMLARI BELLİ Bİ KAÇ SAATTE PK DÖNÜYOR SLOTLAR DESEN ZATEN BOMBOŞ FARM YAPAN SAYILI İNSAN VAR GELMİŞ BİRDE HALA BİŞEYLER YAPMAMAYA GAYRET GÖSTERİYOSUNUZ 8v8 AÇICAKSINIZ BELLİ BAŞLI CLAN KALDI ZATEN 3-5 ONLAR VS ATICAK GELMİŞ BİRDE 8V8 DEN SONRA TAKI AÇICAZ DİYOSUNUZ ANLAYAMIYORUM ABİ NEYİN KAFASI BU HEROSLAR MİNOLAR MİLLET ALMIYOR ARTIK SATILMIYOR BU İTEMLER ÇÜNKÜ HERKESİN ÜSTÜNDE VAR ZATEN

eolocc

Member
Job
BP
SAÇMA İŞ YAPIYOSUNUZ O KADAR DOLDUM Kİ HERKES BUNU İSTİYOR SİZ NEDEN İSTEMİYOSUNUZ ANLAMIYORUM OYUNDA HERKES FULL TAKI OLDU ZATEN BU NEYİN KAFASI YANİ GELMİŞ BANA YENİ USER GELİCEK DİYOSUNUZ NERDE ABİ USER KAÇ GÜNDÜR 15K USERDAN 4-5K USERE DÜŞTÜNÜZ HALA NEYİN KAFASI BU YANİ

eolocc

Member
Job
BP
Giden userlerimizin geri geleceğinden eminiz, xxxx serverlerin cogunda serverimize göre cok sıkıntılı olduğu ve iyiki bizim hala var olduğumuzu PM'den söyleyen arkadaslarımız var sağ olsunlar. Bu konuda içimiz cok rahat =)
NERDE HOCAM XXXX SERVERA GİDEN USERLERİNİZ ??

eolocc

Member
Job
BP
KARDEŞ YENİ GELEN USERLE BURDA 12 GÜNDÜR EMEK VEREN USER AYNI OLUCAKSA BİRADER GİDELİM +8 İTEM +3 TAKI SERVERDA PK ATALIM O ZAMAN NE ANLADIK YANİ ÇOK MANTIKSIZ CEVAPLAR VERİYOSUNUZ BURDA SİZE +2 TAKI AÇIN DEMİYORUZ +1 İSTİYORUZ SERVERA KAN GELMESİ LAZIM KAAAAAAAANNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...