zone

Duyuru 25.07.2017 Güncelleme Notları

Knight Zone

Administrator
Yönetici
Administrator
Moderating
Favorin Flame Ring VS. Buy Merchantda Gözükmeme Sorunu Giderildi.
Bifrost Yaratıklarının Defansi %25 Azaltıldı (Daha Kolay Farm Yapmanız İçin)
Cz Bowl Ormana 2 Tarafada Olmak Üzere 6 Şar Slottan Rift Pursuer Slotu Eklendi
Slota Mob Çekme Konusunda Mob Çekilen Yaratıklara Kill Mesafesi Eklendi Belirli Bir Metre Slotundan Çıkınca Otomatik Ölmesi Sağlandı

(30 Saniye Süre İle Spawn Olucak)
(Gem-Fragment CoinBox Ve Silver Bar Eklendi)
8 VS 8 Event İçin ALTYAPI Çalısması Yapıldı
AntiCheat Güncellendi.

Son düzenleme:

KahramaN

Member
Job
Rogue
+GEM ve FRAGMENT dropları kaldırıldı (Shelden başka birşey atmayacak)
+UPGRADE oranları düşürüldü (sadece günde 2kişi geçirebilecek)
yazsaymışınız bunları eklemeyi unutmuşsunuz.
Aynen valla dün gece 27 raptordan 4 tane+6 geçti hepsi 7e yandı..

GraveDigger

New Member
Job
Archer
+GEM ve FRAGMENT dropları kaldırıldı (Shelden başka birşey atmayacak)
+UPGRADE oranları düşürüldü (sadece günde 2kişi geçirebilecek)
yazsaymışınız bunları eklemeyi unutmuşsunuz.
Valla bugün 7 quest üstüne 3 parça 7 shell bastım şanssız günündesin sanırım

GraveDigger

New Member
Job
Archer
Ama pazartesiye kadar coin için slot eklicez dediniz hala eklemediniz sarı peri kalıcı değil biliyorsunuz dimi süresi var :) hiç bir işe yaramıyor şuan
Eğer diyorsanız swde zaten bi sen aldın senin için mi uğraşıcaz alın periyi verin kcmi geri

MasterTurkk

Member
Job
Warrior
Ama pazartesiye kadar coin için slot eklicez dediniz hala eklemediniz sarı peri kalıcı değil biliyorsunuz dimi süresi var :) hiç bir işe yaramıyor şuan
Eğer diyorsanız swde zaten bi sen aldın senin için mi uğraşıcaz alın periyi verin kcmi geri
yeşil peri bende alıcaktım ama canavrdan çıkan 300-500 coin için değmez ayrıca fiyatı alışmayanın çok ötesinde olduğu için almadım şayet süresi sınırsızsa anca oyun bitene kadar parası çıkar :)

GraveDigger

New Member
Job
Archer
yeşil peri bende alıcaktım ama canavrdan çıkan 300-500 coin için değmez ayrıca fiyatı alışmayanın çok ötesinde olduğu için almadım şayet süresi sınırsızsa anca oyun bitene kadar parası çıkar :)
Aynen öyle bro server başında çektim bende hızlı olsun diye stone golemden peri + pre ile 3.5k para alıyorum şaka gibi :D betada 14k alırken şimdi böyle olması saçmalık neden betada slot test ettim ki ben o zaman :D

KahramaN

Member
Job
Rogue
Aynen öyle bro server başında çektim bende hızlı olsun diye stone golemden peri + pre ile 3.5k para alıyorum şaka gibi :D betada 14k alırken şimdi böyle olması saçmalık neden betada slot test ettim ki ben o zaman :D
Valla ben golem kesmedim hiç ama dediğin gibiyse durum vahim :D ben buraya farm swden geldim orda expde zordu orada dc pre ile 10-15k para veriyodu yeşil peri yoktu :d

MasterTurkk

Member
Job
Warrior
defalarca dememe rağmen perinin kc fiyatını indirin diye takan olmadı tabi coin drobuda yükseltilmeli useri düşünen tavırlarıyla çok övünüyolar ama usere işkence çektiren tüm olayları getiriyolar homeko serverlarda bütün canavarların leveli 83 olması lazımki her yerde farm yapılabilsin misal ben hornette farm istiyorum 83 den düşeyimmi preli halimle bunuda dile getirdim ama takan olmadı öyle yayın açıp muhabbetle olmuyor bu işler.

Star4257

New Member
Job
Priest
Slota yaratık çekme devam ediyor.Bazı kimsesiz veletler dark stone çekmeye devam ediyolar