zone

Anti Def elbiseler

• Konbuyu başlatan jtm81
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 0:21
  • Watchers 6

jtm81

New Member
Ben solo Bp pri oynuyorum malum bi asas crit ile 3 bilemedin 4 vuruyor .
arada tezgahlarda dd kafalık görüyorum nereden çıkardın diye sorduğumda monster diye cevap aldım ve monster kasmaya başladım
3 günde en az 200 ms ye girmişimdir. bir çok girenede sordum çıkaran yok anti def item.
bunlar kapatıldımı kapatıldıysa en azından blacksmith'i açabilirmisiniz talia basalım.

GmThoth

Member
Yönetici
Job
Wariror
Ben solo Bp pri oynuyorum malum bi asas crit ile 3 bilemedin 4 vuruyor .
arada tezgahlarda dd kafalık görüyorum nereden çıkardın diye sorduğumda monster diye cevap aldım ve monster kasmaya başladım
3 günde en az 200 ms ye girmişimdir. bir çok girenede sordum çıkaran yok anti def item.
bunlar kapatıldımı kapatıldıysa en azından blacksmith'i açabilirmisiniz talia basalım.

Merhaba,
Priest,Rogue,Warrior,Mage anti def itemlerin ( DD AX SPEAR SWORD CLUP ) Monster Stone'deki oranları haylice düşük ve bunun nedeni serverde aşırı derecede anti defans itemlerin olması karakterleri yeri geldiğinde ölümsüz yapar. Bu yüzden oranı düşüktür ve kapatılmamıştır. Blacksmith'den bahsedeyim, Talia itemleri ise ileriki haftalarda gelmesi planlanıyor.

iyi oyunlar

fataldanger1441

New Member
Job
priest
talia açarsanız 50 spear defle felan priestleri ölümsüz yaparsınız hiç açmayın 17 spearla olmeyen prıest 50 spearla hiç ölmez

nakata

New Member
Evet Talia olmasa çok iyi olur. Şuan pk gayet güzel damage'ler USKO vari keyif veriyor.

eolocc

Member
Job
BP
Server priest paper dd yok birader 50 kere söyledim adamlar asas warrior ddleri +7 ye bastı +3 +5 priest paper yok serverda