zone

Birbirimizi Tanıyalım " SELFIE EVENT "

Knight Zone

Administrator
Yönetici
Administrator
Moderating
adDQBz.jpg

Knight Zone ailesinin bireylerine özel mükemmel bir event ile sizlerleyiz !

"SELFIE EVENT "
--------------------------------------------------------------
Forumlarda çok fazla aktif olan ve forumda event yapılmasını isteyen userlerimizin dikkatine !
Arka planda KnightZone açık bir şekilde çekeceğiniz SELFIELER ile bu evente katılabilir , en çok beğeniyi alarak ödülümüzü kazanabilirsiniz !
--------------------------------------------------------------
Çektiğiniz Selfieleri " SELFIE EVENT " altına paylaşınız . Forumda aktif olan üyelerimizin beğenileri ile en çok beğeni alan üyemize 2000 KC 2. en çok beğeni alan üyemize 1000 KC 3. Üyemize 500 KC ödüllerimizden birini kazanma şansını elde edin !

-----------------------------------

ÇEK SELFIENI KAP KC NI :) Knight Zone ailesini birbirine kaynaştırma zamanı !

MARLENNNNN

Member
Job
Warior
4.png 4.png Merhaba KnightZone Ailesi
Öncelikle Bizleri Bir Arada Topladıgınız İçin Sizlere Sonsuz Şükranlarımı İletmek İstiyorum
7/24 Uğraş ve Caba Gösterdiniz Ve Bizler İçin Herşeyin Daha İyisini Yapmak İçin Hiç Durmadan Pes Etmeden
Daha İyilerini ve Daha İyilerini Yapmaya Çalıştınız ve KnightZone Sizin Gibi Duyarlı Ve Sizin Gibi İşine Sadık İnsanlar Sayesinde ve Değerli Kıymetli Userlerimiz Sayesinde Hep Dostta Düşmana Ayakta Kaldı Başarılarınızın Devamını Diler Hayırlara Vesile Olmasını Yüce Rabbimden Niyaz Ederim Tekrardan Bu Event Fırsatını Bize Sunduğunuz İçin Sizlere Kendi Adıma Arkadaşlarımın Adına Teşşkkür Ediyorum Diğer Arkadaşlarada Bol Şans Diliyorum Kim Hak Ediyorsa O Kazansın Kaybedenlerde Üzülmesin.

Ve Şunuda Dile Getirmek İstiyorum Lütfen Bu Oyunun Bir Oyun Olduğunu Kesinlikle Unutmayınız.
Herşey Gönlünüzce Olsun Arkadaşlar Başarılar Dilerim...

Son düzenleme:

olman1515

New Member
Ekli dosyayı görüntüle 344 Ekli dosyayı görüntüle 344 Merhaba KnightZone Ailesi
Öncelikle Bizleri Bir Arada Topladıgınız İçin Sizlere Sonsuz Şükranlarımı İletmek İstiyorum
7/24 Uğraş ve Caba Gösterdiniz Ve Bizler İçin Herşeyin Daha İyisini Yapmak İçin Hiç Durmadan Pes Etmeden
Daha İyilerini ve Daha İyilerini Yapmaya Çalıştınız ve KnightZone Sizin Gibi Duyarlı Ve Sizin Gibi İşine Sadık İnsanlar Sayesinde ve Değerli Kıymetli Userlerimiz Sayesinde Hep Dostta Düşmana Ayakta Kaldı Başarılarınızın Devamını Diler Hayırlara Vesile Olmasını Yüce Rabbimden Niyaz Ederim Tekrardan Bu Event Fırsatını Bize Sunduğunuz İçin Sizlere Kendi Adıma Arkadaşlarımın Adına Teşşkkür Ediyorum Diğer Arkadaşlarada Bol Şans Diliyorum Kim Hak Ediyorsa O Kazansın Kaybedenlerde Üzülmesin.

Ve Şunuda Dile Getirmek İstiyorum Lütfen Bu Oyunun Bir Oyun Olduğunu Kesinlikle Unutmayınız.

ÇOK YAKINDA BRAZZERS CLANI PKYA CIKICAK O ZAMANA KADAR MEYDAN SİZİN :)

hsnylmz46

New Member
Job
mage
Ekli dosyayı görüntüle 344 Ekli dosyayı görüntüle 344 Merhaba KnightZone Ailesi

aksamci

Moderator
Moderating
Job
Priest
Kafamı sonra koycam
PrWv77.jpg

Raid

Administrator
Yönetici
Administrator
Selfie etkinliği halen devam etmektedir.