zone

Bu Konuyu Hata Olarak Değerlendirelim ( PC BAN)

asiisa555

New Member
Job
Priest
Öncelikle merhabalar
Gece yatmadan çarlarımdan birini farma birini pazara bıraktım. Ve sabah kalktığımda hesaplar dc yemiş bir vaziyetteydi. Hesaba girmeyi denedikten sonra ID Pass ekranında üst tarafta Today is the last day of premium service yazısı ve Your account has been blocked yazısı ile karşılaştım. Foruma girdim ve bunu tek bende olmadığını söyleyen arkadaşlarla karşılaştım. Cevap olarak Facebook sayfamızdan iletişime geçiniz olarak bir cevap almış arkadaşımız. Facebook üzerinden mesaj yolladım fakat geri dönüş olmadı. Bu konu ile ilgili nasıl bir yol izleyeceksiniz.

asiisa555

New Member
Job
Priest
Konu hakkında yardımcı olabilecek birileri yok mu?

jerly1993

New Member
Job
priest
aynı olay bendede gerçekleşti büyük ihtimal 2 hesap açtıgmız içindir. umarım açarlar

OSMANBİLGİN

Member
Emektar Oyuncu
bir bilgisayardan 2 car sokmak yasak beyler bu zaten konusu var..

asiisa555

New Member
Job
Priest
Bir bilgisayar değil 2 adet aynı internet ağına bağlı bilgisayarım var çarlardan biri birinde biri diğerinde

asiisa555

New Member
Job
Priest
tek bilgisayardan açılan hesaplar multi kullanıma giriyor zaten ama iki adet bilgisayardan ayrı ayrı kullanım multiye girmemesi lazım

asiisa555

New Member
Job
Priest
facebook dan mesaş attım iki bilgisayarın ıp adreslerini gönderdim ayrı ayrı, değerlendirmenin gerçekleştirileceğıni söylediler. forumdan da GmSpawn a mesaj attım onada gönderdim ıp leri ayrı ayrı cevap bekliyorum

ali213

New Member
Job
warrior
Aynı şey banada oldu oyunda olmadığım halde koxptan ban yemişim sabah uyanınca farkettim.
8-9 saat konuşup çözmeye çalıştım birşey değişmedi

Loglara baktık koxp kullanmışsın diyorlar.
Not: Tek karakterim vardı sadece

asiisa555

New Member
Job
Priest
bana multi hesap olarakdan belirtildi banlanma sebebi bende zaten iki bilgisayarım ve iki hesabım var neden iki bilgisayarım varken iki hesabımıda aynı makina üzerinden açayım dedim Ip adreslerini gönderdim isterseniz ayrı ayrı bilgisayarlarıma teamviewer ile bağlanıp kontrol edebilirsiniz dedim aynı ıp de olmadığını görürsünüz dedim.