zone

BUYRUN 11 SAATLİK GOLDEN MATTOCK DROBU

JimmyPua

Member
Job
Priest
Merak edenler için bunu da buraya bırakayımda yönetici arkadaşlarımızın gemleri fragmentleri ve kutuları bol bol dağıttığını herkes görsün. Sağolun yönetici arkadaşlar. Kimsenin laf etmeye hakkı yok adamlar dropları yükseltmiş çılgınlar gibi silver ve mavi kutu aldım. Boş konuşmayın adamlar çalışıyor.

ANANIZISS

New Member
Job
ASAS
resimde silver gem görebiliyormusunuz ? mavi kutuda 1tane :ASD:AS:DA:SD

iSurprisa

Moderator
Moderating
Job
Priest
ZEjmG3.png

5-6 kere dc olmama ragmen aldığım drop TW den bağlanarak attım 8 saatlik buda.

AhAsuman

New Member
Job
Priest
ZEjmG3.png

5-6 kere dc olmama ragmen aldığım drop TW den bağlanarak attım 8 saatlik buda.

buradakı modlar neden surekli birşeyleri kanıtlama gereği duyuyor ? Bu ISurprisa denen arkadaş geçen de baska bir drop konusunda sazan misali atlamış ve aldıgı fotolardan sonra R yapmıstı. Nedir burdaki amac ? neden bu kadar yalama ihtiyacı ? Sanki biz kullanmıyoruz golden mattock, kalkıp 8 saatlik diye yalan konusuyorsun bide. Yok öyle 8 saatte 90 blue gem alma bırak bu işleri.

iSurprisa

Moderator
Moderating
Job
Priest
buradakı modlar neden surekli birşeyleri kanıtlama gereği duyuyor ? Bu ISurprisa denen arkadaş geçen de baska bir drop konusunda sazan misali atlamış ve aldıgı fotolardan sonra R yapmıstı. Nedir burdaki amac ? neden bu kadar yalama ihtiyacı ? Sanki biz kullanmıyoruz golden mattock, kalkıp 8 saatlik diye yalan konusuyorsun bide. Yok öyle 8 saatte 90 blue gem alma bırak bu işleri.

Kardeşim sabah 10 da işe gittim giderken bıraktım madene magic hammer ile kısılan bu saygılı konuşmasını öğren neden yalan söyliyim.

AhAsuman

New Member
Job
Priest
Kardeşim sabah 10 da işe gittim giderken bıraktım madene magic hammer ile kısılan bu saygılı konuşmasını öğren neden yalan söyliyim.

yav he he kastın aynen 3 saatte kastın hepsini. biz oynamadık zaten. kullanmıyoruz hammer ve golden mattock. best sizsiniz.