zone

Cannot perform item upgrade

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sefabente6

New Member
Job
MAGE
DAHA ÖNCE BU HATA İÇİN ŞİKAYET AÇMIŞTIM DÜZELTİLDİ DEDİNİZ HANİ NEREDE
BEN HER 10 DAKİKADA BİR RELOG ATMAK ZORUNDA MIYIM ?!?!

Ekli dosyalar

• sdfsdfsdfdfafs33_24.jpg
    sdfsdfsdfdfafs33_24.jpg
    512.2 KB · Görüntüleme: 5

GmThoth

Member
Yönetici
Job
Wariror
DAHA ÖNCE BU HATA İÇİN ŞİKAYET AÇMIŞTIM DÜZELTİLDİ DEDİNİZ HANİ NEREDE
BEN HER 10 DAKİKADA BİR RELOG ATMAK ZORUNDA MIYIM ?!?!

1 karakterin item basma sayısı vardır. Bu yüzden bu hatayı alıyorsunuz bu konuyu admine ileteceğim...

sefabente6

New Member
Job
MAGE
1 karakterin item basma sayısı vardır. Bu yüzden bu hatayı alıyorsunuz bu konuyu admine ileteceğim...
Tamam da düşünün ki item basıyorum 4 tane shard yakmışım dw'yi 7 ye atıcam ama bu hatayı alıyorum
Relog atınca da dw yanıyor!!
Bu hatanın acilen düzeltilmesini rica ediyorum..

GmThoth

Member
Yönetici
Job
Wariror
Tamam da düşünün ki item basıyorum 4 tane shard yakmışım dw'yi 7 ye atıcam ama bu hatayı alıyorum
Relog atınca da dw yanıyor!!
Bu hatanın acilen düzeltilmesini rica ediyorum..

Sorunu bildireceğim.

MARLENNNNN

Member
Job
Warior
Merhaba Sefabente6
Cok ani cıkışlarınız var birazcık sakin olursanız iki taraf içinde makbule gecer insanlar size küfür edip kcs atıyorsunuz...
sorununuz bir şekilde halloluyor fakat oyun içerisinde bir problem cıktıgı zaman gelip buraya GM'lere Adminlere Burda İsyan ediyorsunuz Birazcık Sakin Olursanız Seviniriz Cünki Burdaki Adminler Yöneticiler Sizler İçin 7/24 Uğraş Vermektedirler Sizler Böyle Sakin Olmayıp Parlarsanız Bizlerde Sizlere Elimizden Geldigi Kadar Yardımcı Olmaya Çalışırız Bu İtem Basmanın Bir Sayısı Vardır Bu 2006 böyleydi Şimdide Böyle Bunu Sırf Siz İstiyorsunuz Diye Bu Kadar Gm Bu Kadar Yönetici Seferberk Olamaz. Evet KnightZone Ekibi Elinden Gelen Herşeyi Yapıyor En İyisini Yaptıgı Zaman En İyisini Daha Yapmak İstiyor Fakat Siz Knight Kurucularının Oyun Kurucularının 2007 Yaptıgı Ayarları Sıfırlamak İstiyorsunuz Hiçbirşey Sizin Bildiginiz Gibi Görüldügü Gibi Kolay ve Basit Değil... Konu Kitlenmiştir İyi Forumlar Dileriz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...