zone

Duyuru Chaotic Generator Oranları Hakkında Son Durum

wedo

New Member
uskoda 3 bin takıya ulaşma oranınla burada ulaşma oranın bir mi kardeşim 1 günde 3k gem kasıyosun burada uskoda 2 senede kasamıyosun bunu uskoyla kıyaslamak cok anlamsız acıkcası ama balık oranlarına bugun bakılacağını oyundan söyledim merak etmeyin balık oranlarına bakıcaz
ozaman gem oranını makul yap drobu yukselt napcaz PVP DE 1 AY SENIN basınımı bekleyecegız pkya çıkmadıktan sonra pvp sunucunun ne anlamı var iyi 1 yıl item kas 1 ay pk at sonra puff ne güzel dünya. neyse hayırlısı bakalım aldığım cashlere üzülyorum aldığım premium a üzülüyorum oda benım salaklıgım enayiliğim. sende suç yok bizde p enayilik. haklısın

fastfood

New Member
Job
Warrior
DC pre Dc flash golden mattock kazıyorum 2günde 5 silver çıktı sadece
Golden Mattock ile Silvery Gem çıkmamasının sebebi şuna bağlanabilir BDW JR etkinliklerinde zaten 3 er 5 er silvery gem veriyor...

Belki buna bağlayabilirler Silver Gem drobunun madende zayıf olmasını...

Renowatio

New Member
Job
Rogue
Golden Mattock ile Silvery Gem çıkmamasının sebebi şuna bağlanabilir BDW JR etkinliklerinde zaten 3 er 5 er silvery gem veriyor...

Belki buna bağlayabilirler Silver Gem drobunun madende zayıf olmasını...
dostum hadi onu oraya bağladık silverın shell atmasını neye bağlayacağız yada greed envy taşının shell atmasını neyle açıklayacağız 5 saattir kazıdayım 1 silver 1 greed 1 envy taşı düşmüş zaten item atmayan kaliteli gemler üstüne birde düşmüyor nasıl kasıcaz biz itemde cz çıkıcaz ?

Rhoades

Administrator
Administrator
Arkadaşlar Son Kolaylaştırmadan Sonra Zaten Çokça Drop Alındı Hala Şikayet Ediyosunuz. 1 Günde İtem Yap Pk Çık İstiyorsunuz Ama Malesef Okadar Kolay Olan Serverların Durumuda Ortada 1.Ay Dolmadan Herkes Sıkılıp Bırakıyor Drop Oranları Gayet İyi Şuanda Şansınıza Göre Atıyor.
Ek olarak silvery shell atıyor diye bi olay olamaz atacak tabi ki shellde takıda atıcak normal olarak oranlarla ilişkili red gem , silvery , yellow gem ve eş değer fragmentlerin dropları şuanda emin olun fazlasıyla açık , daha düşmüyorsa size şansınızla ilgili.
son olarak hakkını helal etmeyen arkadaşı anlayamadım ben, biz neyini almışızda helal etmiyorsun hocam? paranızı alıp kc mi vermedik? hayır sen bu mattocku alırken oranlar yüzde yüz mü dedik hayır? e zor olacak 1-2 gün uğraşılacak dedik zaten black blue green hepsinin oranı arttırıldı diyoruz bunu bile beğenmiyosunuz değişiklik yapılmıyacak artık generatorde bu konu için maden'e ek olarak bdw girin jr girin ft girin silveryde oran cok fazla acık diyoruz yapmıyorsunuz gemlere ve fragmentlere yayında aldığımız kararla silver bar gold bar eklendi daha buda sizleri memnun etmiyorsa pk server'a geçmenizi öneririrm 1 takı olmayan serverda pkya cıkamıyoruz gem oranı yüzünden diyorsanız benlik bişey yok 0 takı yani 1 bile açılmadı 12 - 13mye adamlar takı satıyor daha yapamıyorsanız yapacak bişey yok diyeceğim bunlar iyi oyunlar dilerim hepinize.

Son düzenleme:

wedo

New Member
Arkadaşlar Son Kolaylaştırmadan Sonra Zaten Çokça Drop Alındı Hala Şikayet Ediyosunuz. 1 Günde İtem Yap Pk Çık İstiyorsunuz Ama Malesef Okadar Kolay Olan Serverların Durumuda Ortada 1.Ay Dolmadan Herkes Sıkılıp Bırakıyor Drop Oranları Gayet İyi Şuanda Şansınıza Göre Atıyor.
Ek olarak silvery shell atıyor diye bi olay olamaz atacak tabi ki shellde takıda atıcak normal olarak oranlarla ilişkili red gem , silvery , yellow gem ve eş değer fragmentlerin dropları şuanda emin olun fazlasıyla açık , daha düşmüyorsa size şansınızla ilgili.
son olarak hakkını helal etmeyen arkadaşı anlayamadım ben, biz neyini almışızda helal etmiyorsun hocam? paranızı alıp kc mi vermedik? hayır sen bu mattocku alırken oranlar yüzde yüz mü dedik hayır? e zor olacak 1-2 gün uğraşılacak dedik zaten black blue green hepsinin oranı arttırıldı diyoruz bunu bile beğenmiyosunuz değişiklik yapılmıyacak artık generatorde bu konu için maden'e ek olarak bdw girin jr girin ft girin silveryde oran cok fazla acık diyoruz yapmıyorsunuz gemlere ve fragmentlere yayında aldığımız kararla silver bar gold bar eklendi daha buda sizleri memnun etmiyorsa pk server'a geçmenizi öneririrm 1 takı olmayan serverda pkya cıkamıyoruz gem oranı yüzünden diyorsanız benlik bişey yok 0 takı yani 1 bile açılmadı 12 - 13mye adamlar takı satıyor daha yapamıyorsanız yapacak bişey yok diyeceğim bunlar iyi oyunlar dilerim hepinize.
OZAMAN BEN VIDEO ALAYIM SEN IZLE. NEYIN KAFASINDASIN SEN TABI KC ALIYORUZ PARASI ILE AMA VERDIGINIZ HIZMETI DE GORUYORUZ SEN NEYI YASIYORSUN ? GEMDEN DROP YOK DROP BI KAC GUN DEDIN IYI HOSTA ARKADASIM 1 TANE TAKIDAMI ATMAZ NE SANSI NEDEN BAHSEDIYORSUN. NASIL GM SIN SEN HEM PARAMIZI AL HEM INSANLARI KOV. MASSALLAH VIDEOYU IZLE ATAYIM DROPLARINI GOR.

Rhoades

Administrator
Administrator
OZAMAN BEN VIDEO ALAYIM SEN IZLE. NEYIN KAFASINDASIN SEN TABI KC ALIYORUZ PARASI ILE AMA VERDIGINIZ HIZMETI DE GORUYORUZ SEN NEYI YASIYORSUN ? GEMDEN DROP YOK DROP BI KAC GUN DEDIN IYI HOSTA ARKADASIM 1 TANE TAKIDAMI ATMAZ NE SANSI NEDEN BAHSEDIYORSUN. NASIL GM SIN SEN HEM PARAMIZI AL HEM INSANLARI KOV. MASSALLAH VIDEOYU IZLE ATAYIM DROPLARINI GOR.
kovma falan yok hocam neden kovayım oranlar arttı silver bar gold bart eklenecek coin box eklenecek ekstra daha bişey yapamayız yani zaten arttırıyoruz son bu eklenecekler

wedo

New Member
goldbar sılver bar eklemesin coderleriniz üstad. drop oranlarını düzeltin ve takı item düşsün gb ile item alınmaz buseferde kc ye yklenir insanlar kc ile item satılır biz kendimiz droplarımdan düşsün istiyoruz ki oda malesef zor 1 kac gun daha bakacagım olmadı bende o kaçanlar gibi kaçacagım düzzelmezse giden 100tllık kcmiz olsun hadi eyw.

Renowatio

New Member
Job
Rogue
bro al videoyu at görsünler neyi şikayet ettiğimizi yani konuşuyoruz ama anlatamıyoruz kendimizi adam demiş tabiki shell düşücek düşsün tabi ama bana maden 30 tane greed taşı atsa düşsün maden bana bu gece greed taşı atmamış atıncada shell düşüyor zaten biz bunu isyan ediyoruz kimse anlamıyor oyun bırakılınca anlicaklar sanırım oyun uzun süreli olsun istiyorsun ama oyundan farm yapan kimse zevk almıyor şuan birşey elde edemediği verdiği paranın karşılığını alamadığı için bizim isyanımız bu biz oyunu oynamak isteyip oyundan zevk almadığımız için size yazıyoruz ki birşeyler düzelsin oynamaya devam edelim ama siz muhalefet oluyorsunuz anlamadım gitti

iSurprisa

Moderator
Moderating
Job
Priest
Vallahi akşam Black Gemden Judi Aldım sonra Greenden de 1 Judi aldım anladım ki oranlar yükselmiş ☺

Rhoades

Administrator
Administrator
goldbar sılver bar eklemesin coderleriniz üstad. drop oranlarını düzeltin ve takı item düşsün gb ile item alınmaz buseferde kc ye yklenir insanlar kc ile item satılır biz kendimiz droplarımdan düşsün istiyoruz ki oda malesef zor 1 kac gun daha bakacagım olmadı bende o kaçanlar gibi kaçacagım düzzelmezse giden 100tllık kcmiz olsun hadi eyw.
bro al videoyu at görsünler neyi şikayet ettiğimizi yani konuşuyoruz ama anlatamıyoruz kendimizi adam demiş tabiki shell düşücek düşsün tabi ama bana maden 30 tane greed taşı atsa düşsün maden bana bu gece greed taşı atmamış atıncada shell düşüyor zaten biz bunu isyan ediyoruz kimse anlamıyor oyun bırakılınca anlicaklar sanırım oyun uzun süreli olsun istiyorsun ama oyundan farm yapan kimse zevk almıyor şuan birşey elde edemediği verdiği paranın karşılığını alamadığı için bizim isyanımız bu biz oyunu oynamak isteyip oyundan zevk almadığımız için size yazıyoruz ki birşeyler düzelsin oynamaya devam edelim ama siz muhalefet oluyorsunuz anlamadım gitti
Yakında bu konuda sorun kalmayacak birazcık sabredin :)

badadi123

New Member
Job
rogue
ADMİN KARDEŞ HERKESE AYAK UYDURMAYA ÇALIŞMA, kimi drobu artır der kimi npc satış fiyatını artır der , millet der yani,sw bu şeklide çok iyi, droplar uğrade gb herşey kararında [zor] oyuncunun emeği geçmezse oyuna , oyun falan kalmaz geriye... Sy.Monalisa

Rikimaru444

New Member
Job
Archery
Dostum spectre herkesi memnun edemezsin 10 yıldır bu oyunu oynarım belki daha fazla oranlar gayet iyi kardeşim beğenmiyorsan oynamazsın okur biter hadi diyelim artırdı ne olacak homekoworld Titanda bulundum sos 20m Lego 30m coc 10m mino 10m piyasada tonlarca takı var hiçbir kıymeti yok ilk haftanın sonunda shell 8 yaptım takı için paramı bile kasmıştım ne oldu peki oyunda yapacak bişey kalmadı ilk 1 ay pk atıldı server birden boşaldı gbye çevirip klasgame sattım tam 350 gb peki ne kadar aldım biliyormusun burada bi dc pre çekecek kadar yani 50m Burdada aynısı olsa eminim şuan herkes shell 8 set olur ve herkes forumda takıları açında + basalım diye feryat ediyordu yakı açılıncada belki 15 gün belki 20 gün cz hareketli olurdu biterdi server

Rikimaru444

New Member
Job
Archery
Ama değinmek istediğim ve el atılmasını istediğim bi konu var old man den parçalayıp def hp no artırıcı gemler ticarete açılabilir ve piyasayı bi nebze hareketli kılabilir mesela çıkıyor ne trade ediliyor ne İnn e atılıyor ayrıca diyelimki kullandın üstüste basamıyorsun mesela no artırıcı bastım üstüne def yada hp failed veriyor aç basabiliyorsak bunlarında hepsinin kullanılması lazım

wedo

New Member
ıster arttırsın ıster arttırmasın bugunden sonra online user sayılarını kendılerı ızlesın biz bıraktık sızlere bolsans. ıyı eglenceler

Raid

Administrator
Yönetici
Administrator
En çok şikayet alan 2 Konu hakkında oranlar güncellenmiştir.Merak etmeyin herşey sorunsuz olacak.Userlerin istediklerini beyan ettikleriyle ilgilenip gerekeni yapıyoruz.iYİ FORUMLAR

leaveme

New Member
Job
priest
ya siz bu işleri geçsenize adam kazanacağınızı kaandınız demekle sonuna kaar hak veriyorum biz teamca bıraktık sen ilk önce ms droplarını düzelt adminin kimse kulak versin +7 zor dediniz serverda gırla +7 item kaynıyor unıqler zor dediniz oda çoğalmaya başladı sheller çok zor olacak ve 2-3 haftada anca yapmaya başlayacaksınız dediniz sizin ben yalanınıza tüküreyim!! shel dolu lan server shell +8 dolmak üzere :) bide utanmadan gem arttırdın msden ske beleti neden kaldırdınız karaktersizliğin böylesi siz server açmayın kardeşim sende reklam yüzü olma karalanırsın!! HAYIRLI İŞLER

Demiroglu

New Member
Job
Archer
Ya reis red gem çöp olmuş full shell mi atacak lütfen bi bakın ya silvery kırınca 3 tane de kırsam 3'ü uniq red 20 tane shell atıyor

SiyahBeyaz

New Member
Job
Rogue
hocam dc pre aldık 50 tl üzerinden ve günde 1 yada en fazla 2 tane silver ve 1 mavi kutuyu gecmemek şartıyla drop düşüyor gerçekten amelelik yaptıgımız .. bu duruma bi çare bulursunuz umarım.. çok abartı olmadan .