Knight Zone Forum

KnightZONE Forum 2010 Yılından Beri Kapsadiği İçerik Sayesinde Öncü Bir Rehber Olmuştur. Bu Rehberi Genişletmek İçin Sende Katkıda Bulun! Eğer Tarayıcınız Kasma Yapıyorsa Opera Yada Firefox Kullanmanızı Öneririz.
Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

KnightZone Official Server "Spawn" İçin Hazır mısınız?

Official Servera Katılanlara "Koşulsuz Şartsız" 30 Gün Pre Hediye
Officialdan Hemen Sonra Her Zaman Olduğu Gibi Tl Ödüllü CSW Ve VS Eventlar Yapilacaktir.

Clanını veya Kendini Tanıt Clan Premium KAZAN! [GÜNCEL]

GmSpawn

Administrator
Yönetici
Administrator
Media Ustası

Merhaba Değerli Knight Zone Oyuncuları,
Officalımızda siz değerli oyuncularımızın bir miktar kc ile başlamanızın iyi olacağını düşündük ve sizler için güzel bir etkinlik planladık.

Tanıtım Etkinliği Nedir ?
Forumda clanını ve kendini tanıtarak konu açan Clanlar Clan Premium kazanacaktır. Çekiliş kura yok herkes bu etkinlikten yararlanabilir.

Etkinliğe nasıl katılabilirim ?
Clan tanıtım katagorisine kendinizi veya clanınızı tanıtarak bu etkinliğe katılabilirsiniz.
Oyuncu ve Clan Tanıtım Kategorisine buraya tıklayarak gidebilirsiniz

Etkinlik ne kadar sürecek ?
Offical Günü sona erecektir.

Etkinlik sonuçları ne zaman açıklanacak ?
Offical açılış gününde ESN Kod şeklinde dağıtım yapılacaktır.

6 Saat İçerisinde Girilmeyen Kodlarin Suresi Otomatikman Dolup Kod Geçersiz Hale Gelecektir.

NOT : Bütün konuların ip adresleri kontrol edilecektir.Birden fazla farklı üyeliklerle konu açan hiç bir arkadaşımız bu etkinlikten yararlanamayacaktır.

KnightZone ekibi olarak her zaman siz değerli userlerimize hizmet etmeye hazırız.
Bu konu altından etkinlik için merak edilen sorularınız varsa seve seve yanıtlamaya hazırız.
Bunun Dışında Eventlar Dışında Hediye VS VERİLMEYECEKTIR.

dreadzone

Moderator
Moderating
Offical tarihimizden 2 gün önce sona ericektir.

Offical tarihimizden bir gün önce açıklanacaktır.Forum üzerinden ESN kod şeklinde sizlere iletilecektir.

Offical açılışa 1 gün kaldı tarihlerde bir sorun var galiba ?

GmSpawn

Administrator
Yönetici
Administrator
Media Ustası
Hayır konu geç açılmadı kardeşim Zaten bu etkinlik dün başladı.Dün konusu açıldı.Fakat Re Post yaptık

GmSpawn

Administrator
Yönetici
Administrator
Media Ustası
Offical tarihimizden 2 gün önce sona ericektir.

Offical tarihimizden bir gün önce açıklanacaktır.Forum üzerinden ESN kod şeklinde sizlere iletilecektir.

Offical açılışa 1 gün kaldı tarihlerde bir sorun var galiba ?
Offical Günü sona erecektir.

KahramaN

Member
Server açılana kadar açıklanması hem doğru olur hem iyi olur 3k civari kc alıcam eğer 500kc hediye gelse 3.5k kc olacak ona göre pre pathos vs alıcam.Ben kcyi harcadıktan sonra acıklanınca anlamı azalacak.