Knight Zone Forum

KnightZONE Forum 2010 Yılından Beri Kapsadiği İçerik Sayesinde Öncü Bir Rehber Olmuştur. Bu Rehberi Genişletmek İçin Sende Katkıda Bulun! Eğer Tarayıcınız Kasma Yapıyorsa Opera Yada Firefox Kullanmanızı Öneririz.
Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!


KnightZone Official Server "Spawn" İçin Hazır mısınız?

Official Servera Katılanlara "Koşulsuz Şartsız" 30 Gün Pre Hediye
Officialdan Hemen Sonra Her Zaman Olduğu Gibi Tl Ödüllü CSW Ve VS Eventlar Yapilacaktir.

Forum Genel Kurallari

Thesilici

Member
Herkese Merhaba arkadaşlar,

Forum içerisinde dikkat edilmesi gerekenler,

1. 1 Konu açıldıktan sonra 5 - 10 dk gibi kısa mesafeli süreçlerde Flood atmak yasaktır. ( 3 Kez uyarı sonucu hesabı 2 günlük yasaklanır.

2. Konular üzerinde polemik yapabilirsiniz fakat hiç bir şekilde şahsiyete küfür, 2. kişiye küfür edildiği zaman Uyarmaksızın hesabı 5 gün yasaklanır.

3.Konular üzerinde DİN, AİLE veya Şahsiyete AĞIR Küfürler ( SİN-KAF'LI) UYARI YAPILMAKSIZIN hesabı SÜRESİZ YASAKLANIR.

4. Forum kullanan arkadaşların birbirlerine yardımcı olmalarını konularda sorunlarını çözmeleri yerine bunlar ile aksine eksiye yanlış bilgi vermeleri takdirinde hesaplarına 3 gün yasaklanma konulur.

5.Oyunda item dağıtımı şeklinde event yapmak yöneticilerin izninde olmadan herhangi bir zonede item satışı yada tl ile kc satışı gerçekleştirmek sorgusuz ban sebebidir. (Ayrıca oyunu yuklerken T.O.S Anlaşmasında yazılan kuralları (Term Of Service) oyunu kurarken kabul etmiş olursunuz.

6. Diğer Modaratör arkadaşlarında sorunları kısa sürede çözmeleri oyun ile alakalı şeyleri Modaratör hesabı ile ilişkilendirmeleri ÖNEMLE RİCA OLUR.

BU KONUDA BİZE ANLAYIŞ GÖSTERECEĞİNİZİ UMUYORUM.

İLGİ VE ALAKANIZA TEŞEKKÜR EDER, İYİ FORUMLAR DİLERİM..


SAYGILARIMLA
 
Üst