zone

genie ve dc pre hk.

n3mesis

New Member
Job
priest
Merhaba arkadaşlar,

size birkaç sorum olacak. oyunu yılllar öncesinde bırakmıştım arada bir de 1299 pvp oynuyordum ve buraya arkadaslarımla yeni basladım. size birkaç sorum var. cevaplarsanız cok sevinirim.

1-) genie str priest atak yaparken olduğun yerde sabitlemek için rangeyi ve diğer ayarları kaç yapmak gerekiyor ?
2-) dc presiz farm yapılmıyor mu ? dc pre nin ne gibi faydası var ?
3-) pet ile oto kutu yaparken pot vs almaması için nasıl bi ayar yapmalıyım ?

şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

KahramaN

Member
Job
Rogue
3-pot almama gibi bi ayar yok uskoda var.
2-yaparsın ama zor dc pre 1,5 2 kat arttırır.
1-olduğun yerde sabitlemek derken tam anlamadım ama deru apost gibi slotlarda veya golem vs attack range 30 activity 0 yapılır.Kıpırdamadan vurmasını istiyosan macro kullan serbest zaten

n3mesis

New Member
Job
priest
3-pot almama gibi bi ayar yok uskoda var.
2-yaparsın ama zor dc pre 1,5 2 kat arttırır.
1-olduğun yerde sabitlemek derken tam anlamadım ama deru apost gibi slotlarda veya golem vs attack range 30 activity 0 yapılır.Kıpırdamadan vurmasını istiyosan macro kullan serbest zaten

dostum macro serbest mi peki nerden indirebilirim ? ya da oyunun macrosunda varmı böyle bir ayar ?

n3mesis

New Member
Job
priest
sabit durarak vursun istiyorum bana öyle ks atıyorlar benim genie yürüyor :D

KahramaN

Member
Job
Rogue
Yani mouse macrosu bile olur z1 z2 macrosu yapıcaksın geniede pot heal atıcak.Ben capslock macro öneririm ama bi tarat indirince nolur nolmaz

n3mesis

New Member
Job
priest
Yani mouse macrosu bile olur z1 z2 macrosu yapıcaksın geniede pot heal atıcak.Ben capslock macro öneririm ama bi tarat indirince nolur nolmaz
mause macrosu yapamam ki normal mause kullanıyorum. ozaman capslock macroya bakmalıyım. teşekkürler. bende diyorum bu genie kullananların atakları nasıl sabit oluyor da benim priest koşarak atak yapıyor. demekki hepsi macroymus. teşekkürler.