zone

GOLDEN OLTA ADALETSİZLİĞİ

MasterTurkk

Member
Job
Warrior
1-golden olta dropları yerde normal mattocktan beter acilen iyileştirme gelmesi lazım hemde hemen.
2-golden oltadan rainwormla,sling çıkıyor çıkmaması lazım.
3-golden mattockun durability si 10k iken golden oltanın 4k.
4-ekstra abyss gem koymuşssunuz oda nadir atıyor bir işe yaramaz oranı 20 kat arttırsanız anca iş yapar zaten npc satış fiyatı 83 coins

İşin özeti golden oltanın dropları düzeltilmesi lazım ekstra abyssgem koymuşssunuz oda rpr gelene kadar 20 tane zor atıyor komik bir durum 900kc lik pus itemin normal mattocktan beter drop atması nasıl bir sistemdir neye göre düzenlediniz bilmiyorum düzeltmiceksenizde alın oltayı 900kcmizi verin yani golden olta almayı düşünenlerde almasın normal mattock abartmıyorum daha fazla atıyor acilen düzeltin dropları lütfen.

Raid

Administrator
Yönetici
Administrator
1-Zaten her Serverda bildiğiniz üzere Golden Mattock Golden Fish ten daha fazla drop atar
2-Balıkta zaten üst dolmuyor.Rainworm bilerek ekledik oltası olmayan oyuncular için vs
3-Golden Fish durabity artırılacak
4-Abyss gem kırınca yarar işine Satınca değil.Oranlarına bakacağım

Golden Fish Droplarına genel olarak bir oynama yapılabilir.Bu konu hakkında gerekli görüşmeleri admin ile yapacağım.Değerli fikirleriniz için teşekkürler

MasterTurkk

Member
Job
Warrior
1-Zaten her Serverda bildiğiniz üzere Golden Mattock Golden Fish ten daha fazla drop atar
2-Balıkta zaten üst dolmuyor.Rainworm bilerek ekledik oltası olmayan oyuncular için vs

Golden Fish Droplarına genel olarak bir oynama yapılabilir.Bu konu hakkında gerekli görüşmeleri admin ile yapacağım.Değerli fikirleriniz için teşekkürler
tabikide golden mattockla farkı olucak ama normal mattocktan az atmasıda hiç normal değil ayrıca golden fishde rainworm sling atılmaz hangi serverda gördünüz normal oltada gelir rainworm goldende değil golden zaten istemiyor rainworm ayrıca 8-10 saat arası 83 abyss gem gelmiş pek kırsakta işe yaramaz drobunun baya arttırılası lazım golden fish işe yaramıyor düzenleme gelmesse milleti kandırmamak amacayıla pusa üstüne işe yaramaz ibaresi koyarsanız iyi olur.Saygılarımla.

Son düzenleme:

tak1

New Member
Job
mage
++++++++++++++++++

m3hm3t06

New Member
Job
asas

golden fısh aldık tamam golden mattock kadar drop beklemıyoruz ama normal mattockla aynı drop atıyor 4 k durabilty var 4 k bıtane kadar 1 tane green chest 1 tane silvery gem aldık anca 10 tane black gem 7 tane green gem bu dropları normal mattocklada alıyorduk bu kadar az olacagını bılsem golden mattock alırdım duzeltılmesı gerekıyor fishlerın

Raid

Administrator
Yönetici
Administrator
golden fısh aldık tamam golden mattock kadar drop beklemıyoruz ama normal mattockla aynı drop atıyor 4 k durabilty var 4 k bıtane kadar 1 tane green chest 1 tane silvery gem aldık anca 10 tane black gem 7 tane green gem bu dropları normal mattocklada alıyorduk bu kadar az olacagını bılsem golden mattock alırdım duzeltılmesı gerekıyor fishlerın
Golden fish dropları güncellendi zaten kardeşim deneyin eğer sorun varsa tekrardan bakalım

iSurprisa

Moderator
Moderating
Job
Priest
Golden fish dropları güncellendi zaten kardeşim deneyin eğer sorun varsa tekrardan bakalım

Kesinlikle biraz daha iyileştirilmeli üstad.
Bu arada foruma olan ilgi alakana samimi söylüyorum hayran kaldım.

MasterTurkk

Member
Job
Warrior
Güncellendi demek tam güncelleyememişsiniz güzel kardeşim.Rpr gelene kadar çıkan itemler günceldir 1.5 saat önce başlamıştım
ER20vg.png
[/url][/IMG].

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    339 KB · Görüntüleme: 8

MasterTurkk

Member
Job
Warrior
@GmSpawn Güncellemeyle biraz iyileştirilme yapılmış rpr gelene kadarki oranlar resimdeki gibi ama 2-3 tık daha iyileştirme olursa tam yerine oturur şuanki droplarda iç açıcı değil.Saygılarımla.1.jpg