zone

IHustlerI Nickli arkadaşın tehditleri ve yazdıkları lütfen GM' arkadaşlar ilgilensin

heroes

New Member
Job
rogue
Merhaba öncelikle oyun içi bir pm geldi ve bu arkadaş durduk yere evet durduk yere sadece yanında yarım saate kadar önce biraz daha pahalı bir fiyata pahalı olmasıda ne alaka ise beni biri ile ilişkilendirip cash sattığım için aileme ve şahsıma küfürler etmeye başladı ben bir polisim ve durum ile kendim ilgilenmek istedim ama olayın bu kadar büyütmeye gerek olmadığını düşündüm benim için sana burada ekmek yok , sana item sattırmıyacağım , sana kuruş yok , oyun zevki yok.... evladı vs gibi şeyler söyledi ve benim pazarımı diğer bilgisayarları ile tutacağını söyleyip oyundan çıkmam için tehdit etti ilgilenirseniz sevinirim adaletinize güveniyorum,
OLzqnz.png
bGElNm.png
gWYk70.png
zBpmW4.png

cikoess33

Member
Job
HerJob
kişi kendi ettigi küfürleri ve hakaretleri güzelce gizleyip , gerekli kışkırtmaları yapıp beni zorlamıstır . Ayrıyeten kişinin bu kurian yan charıdır . Kendi charı PAX'dır . İşine geldigi gibi paylasım yapmıstır . Bilginize sunarım . İyi forumlar .

OSMANBİLGİN

Member
Emektar Oyuncu
soldakı cpu lar nedır baskaan merak ettımde 8 tane ?

heroes

New Member
Job
rogue
@OSMANBİLGİN Açılan programın ismi msi afterburner gözüken cpular ise işlemci arabirimleridir yani işlemciye ait çekirdeklerdir hayatınızda sanırım güçlü bir işlemciniz olmadı yada daha önce hiç msi afterburner kullanmadınız işlemci ismi i7 6700k

heroes

New Member
Job
rogue
@OSMANBİLGİN @cikoess33 Arkadaş yüzsüzlükte sınır tanımıyor ve bu ssde ise foruma hakkında konu açtığımı söylüyorum ve tepkisi buyrun
AkXqmz.png

cikoess33

Member
Job
HerJob
arkadas *r*sp* cocugunun önde gidenidir beyler primci yavsagın önde gidenidir buda göz boyama seklidir

MrTheMyRonark

Member
Job
Mage
Gerekli cezai işlem uygulanacaktır. İlgi ve alakanıza teşekkür eder, iyi oyunlar dilerim..

SAYGILARIMLA