zone

Duyuru Moderatör alımları başladı!

• Konbuyu başlatan Raid
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 1:16
  • Watchers 12
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Raid

Administrator
Yönetici
Administrator
7NNMvW.png

Merhaba Değerli Knight Zone Oyuncuları;

Moderatör alımları başladı.Forum'da açılan konular ve Oyunculara yardımcı olmak , Oyuncuların sorunlarıyla
ilgilenmek ve Forumda Aktif kalmak gerekir.Oyun içerisinde yetkisi olmayan, normal oyuncu olarak devam etme şartıyla forum içerisinde Moderatör rütbesine sahip kişiler atanacaktır.
Moderatörler Sadece Forum'da yetkilidir.Oyun içinde yetkisi yoktur.
Gereken Kurallar [Kurallara uymayan kişilerin Başvuruları kabul edilmeyecektir.]
  • 18 Yaşını doldurmak
  • Tamamen gönüllü olarak yardım etmek istiyorsanız.
  • Yeteri kadar oyun bilginiz varsa
  • Günde en az 2 saatinizi yapacağınız göreve ayırabileceğinize inanıyorsanızYeni Moderatör adayı olmak isteyen üyemizin en az 10 mesajı bulunması gerekir.[Spam ve Flood Yapmadan]
  • Yeni Moderatör adaylarının uygun bir Avatarı olması gerekmektedir.
  • Yeni Moderatör Adaylarına Yetki verilmeyecek, ilk etapta Başvuran kişilerin forum içinde aktif şekilde konulara müdahale etmesi ve forumla ilgilenmesi gerekir.Aktifliğinize göre moderatörlüğe yükselebilirsiniz .

Başvuru Formatı
Adınız:
Yaşınız:
Deneyiminiz var mı?
Mesleğiniz:
Neden Moderatör Olmak istiyorsunuz?:
Online Süreniz:

Not: Moderatörler sadece forum üzerinde yetkiye sahiptir Oyun içerisinde hiçbir yetkisi yoktur.

Konu Altında başvuru yapabilirsiniz.İyi Forumlar

Son düzenleme:

Snake

New Member
Adınız:Murat
Yaşınız:34
Deneyimim yok :)
Mesleğiniz:Bilgisayar Mühendisi
Neden Moderatör Olmak istiyorsunuz:Knight Zone çok seviyorum.Her db sinde oynadım.Yetkililer ilgisinden dolayı bir yerdende biz tutup yardımcı olmak için istiyorum.
Online Süreniz:Günde 10-12 Saat Oyun oynamakla geçiyor.Genellikle betada pk atıyoruz :)

MrTheMyRonark

Member
Job
Mage
Adınız: Emre
Yaşınız: 28
Deneyiminiz var mı? EVET VAR, FARKLI SERVERLERDE TOPLAM 3 SENE YAPTIM
Mesleğiniz: Halkla ilişkiler ve Bilgisayar Programcılığı Web Tasarım ve Donanım
Neden Moderatör Olmak istiyorsunuz?: KnightZone daha önceki Database'lerinde de oynadığım ve server içindeki yetkililerin iyi niyetli olmasıyla birlikte konulara ve sorunlara objektif baktığı, aynı zamanda server ile gerçekten ugraş vermeleri ve benimde sizlere daha iyi yardım edebilmem ve sizin ailenizden birisi olmak için istiyorum.
Online Süreniz: Gün içerisinde 10 - 15 saat online durumum var, gündüzleri job gereği pek parti olmadığı için Oyunda online değilim ama bilgisayar başında sürekli varım.

İlgi ve alakanıza teşekkür eder, iyi forumlar dilerim.

ultrAslan

New Member
Job
TPMage
Adınız: Cem
Yaşınız: 25
Deneyiminiz var mı? evet ama yabanci forumlarda 3 dil bildigim icin apexko sexyko vs serverlerde Türk oyuncular icin Moderatörlük yapdim
Mesleğiniz: Isletmeci
Neden Moderatör Olmak istiyorsunuz?: hem bir player olarak hemde isletmeci oldugum icin iki tarafi da memnun etme kapasitesine sahip oldugumu düsünüyorum ayrica Türkce, Ingilizce, Almanca (ana dili gibi) ve biraz Ispanyolca bildigim icin forumda cok iyi katki saglicagimi biliyorum. Bundan önce Yabanci Server lerde Türk oyuncular icin forumlarda Moderatörlügünü yapmisdim.
Online Süreniz: Hergün 8 saat 18:00 - 02:00

Son düzenleme:

LegendXMageTeam

New Member
Adınız:Alptuğ
Yaşınız:37
Deneyiminiz var mı? Evet VAR
Mesleğiniz:Elbise mağazam var.Elbise mağazasında aynı zamanda Bilgisayardan foruma bakıp ilgilenmek istiyorum.
Neden Moderatör Olmak istiyorsunuz?:İşte çalışırken birşeylerle ilgilenmek boş durmamak istiyorum bir yandanda Knight Zoneye destek olmak
Online Süreniz:Sabah 8 Akşam 10

elves27

New Member
Job
Wariyor
Adınız: Orhan
Yaşınız: 25
Deneyimim: yok
Mesleğiniz: Muhasebeci (SMMM)
Neden Moderatör Olmak istiyorsunuz: Knight Zone çok sevdim.User bakımından rakipsiz .Yetkililerin yoğun ilgisi dolayısıyla beklentim daha da arttı "benim gibi beklentsi artanların beklentilerine cevap verebilmek için.Son olarak da kişisel gelişim
Online Süreniz:Günde 10-12 Saat Oyun oynamakla geçiyor.Şu aralar işsizim officalde daha da artabilir.

OSMANBİLGİN

Member
Emektar Oyuncu
Adim Osman yas 24 .
Oyun sorunlari oyunla giris hatalari her konuda yeterince bilgiye sahibiM 5 dbdir knight zone de varim 2 dil biliyorum bilgisayar programcisiyim butun konulara hakimim
Deneyimim var pvp kenti . Sabah 6 gece 1 e kadar aktif olabilrim

shotout

Member
Emektar Oyuncu
Başvuru Formatı
Adınız:Samet
Yaşınız:25
Deneyiminiz var mı? Yok - forumlarda cok takıldım
Mesleğiniz:ELektronik ve haberleşme mühendisi
Online Süreniz: 16 Saat

Moderatör tarafında düzenlendi:

CIGERCIHAKAN

Member
Job
Warrior
Adınız: hamza
Yaşınız: 21
Deneyiminiz var mı? evet var . yourko forumda modaratörlük yapdım
Mesleğiniz: fabrika işçisi / pc başı
Neden Moderatör Olmak istiyorsunuz?: aga canım sıkılıyor boş boş bare forumda takılayımda millet de yararlansın cahil kalmasın ben de vakit geçirim
Online Süreniz: valla sabaha 8de işe geliom anca 9da kendime geliyorum 15 dk cay molası 9.15 den 18.00 a kadar sonra 1 saat sonra tekrar gece 1-2 ye kadar

JAHOE

New Member
Job
Priest
Adınız:Serkan
Yaşınız:21
Deneyiminiz var mı? DENEYİMİM VAR SUANDA DEVAM EDİYOR 2 YILDIR FRMTR.COM DA MODERATÖRÜM
Mesleğiniz: GRAFİK TASARIM İLE MEŞGULUM
Neden Moderatör Olmak istiyorsunuz?: KNİGHT ZONE EKİBİNE KATKIDA BULUNMAK VE ARKADAŞLARIMIZA YARDIMCI OLMAK
Online Süreniz: 5-10 SAAT ARASI

Engin

Bir Asastan Daha Fazlası ...
Moderating
Adınız:Engin
Yaşınız:22
Deneyiminiz var mı? Evet 3x serverda halen daha moderatörüm deneyimim fazlasıyla var .
Mesleğiniz: Öğrenci
Neden Moderatör Olmak istiyorsunuz?: Forum kullanmak hobi oldu artık benim için oyunculara yardımcı olmak hoşuma gidiyor.
Online Süreniz:10-12 Saat

Raid

Administrator
Yönetici
Administrator
Moderatör alımları şimdilik durdurulmuştur.Yeni Moderatörlerin Görevleri hayırlı olsun Başarılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...