zone

Sponsor Yayıncı Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Knight Zone

Administrator
Yönetici
Administrator
Moderating
pshWnX.png

Sponsorlu Yayıncımız Olmak İsteyen Oyuncularımızın Dikkatine ;

Sponsorlu Yayıncımız Olabilmek İçin Öncelikle Test Yayıncı Sürecini Geçmeniz Gerekmektedir

Sponsorlu Yayıncımız Olmak İsteyen Oyuncular Officialin İlk Saatleri Ve Devamında Test Yayıncı Olarak Tarafımızca İzlenecektir.
İçeriğini ,Sunumunu Ve İzlenmesinde Artış Gördüğümüz Yayıncı Arkadaşlarımız Bu İzlenimden sonra Sponsor Yayıncı Rütbesine Erişecekledir.

Sponsor Yayıncı Arkadaşların Hesaplarına Official Açıldıkdan Yaklaşık 4 -5 Saat Sonra Sponsor Paket Ödülleri Yüklenecektir Ve Yayınları Tarafımızdan Desteklenecektir.

Sponsor Yayıncı Dışında Normal Yayın Açan Oyuncularımıza'da Ödüllerimiz Mevcut

Yayın Aç KC Kazan Detayları Burada Bulabilirsiniz.

Sponsor Yayıncı Alımı 10 Kişi Olacaktır. (Yoğun Talebe Göre Artış Gösterebilir.)

YAYINCI SÖZLEŞMESİ & KURALLARI
  • KnightZONE Partnerliğinde Sponsor Yayıncılar KnightZONE Oyununu Temsil Ettiğinin Bilincinde Olmalıdır.
  • Canlı Yayınlar Düzenli Olarak KnightZONE Yayın Yönetim Ekibi Tarafından Kontrol Edileceklerdir.
  • Yapılan Anlaşma Sözleşmesinin Şartlarında Gizlilik Esastır. Aksi Davranışta Bulunanların Yayıncılığı İptal Edilecektir.
  • Yayınlarda Başka Sunucuların Reklamları Kesinlikle Yasaktır.
  • Kanal Takipçi & Abone Sayısı, Anlık İzleyici Ortalaması, Chat Aktifliği vb Gibi Durumlar Kontrol Edilecek Ve Yayıncının Ödülleri'de Artacaktır.
  • Yayıncılar Yayın Esnasında Logo Adı Verilen KnightZONE Sponsorluk Logolarını Kullanmak Zorundadır. İlgili Eklentilerin Kurulumu Yayıncıya Aittir.
  • Yayın Esnasında Yönetime Karşı Küçük Düşürücü,Argo Veya İçi Boş Eleştirilerden Kaçınmalıdır. İlgili Yayın Klibi Şikayet Olarak Gönderilmesi Halinde Sponsorluğu İptal Edilecektir.
  • Yayın yaparken başka serverlarla ilgilenmek, kendl canli yayınınında bahsetmek yasaktır. Ekibin tespit ettiği bu davranışda bulunan oyuncularımızın anlaşmasi iptal edilcektir.
  • İlgili Platform Üzerinden Herhangi Bir Telif Durumlarında Yayıncı, KnightZONE Yayın Yönetim Ekibi’ne Bilgi Vermek Zorundadır.
  • Sponsor Yayıncılar karakter ve karakterlerinin üstündeki GB ve mevcut itemleri TL İle kesinlikle satamaz.
Tüm Bu Kurallara Uyacağını Düşünen Ve Sponsor Yayıncımız Olmak İsteyen Oyuncularımız Bu Konu Altına ; Cevap Vererek Kayıt Yaptırabilirler.

Yayın yapacaklar bu logoları bizden almalılar.

Test Yayın Yapacak Oyuncumuzun Yayında Bizim logomuzu kullanması zorunludur

Unbesiegbar

New Member
Job
Archer
Öncelikle KnightZone ailesine selamlar. Hafta içi mesai saatimden sonra günlük rutin canlı yayınlar yapmayı planlıyorum 1080p çözünürlüklü olarak 60fps yayın sağlamaktayım. Şimdiden KnightZone eski useri olarak zevkle yayın yapacağım.
Nick : BamBamm
Kanal Link: https://trovo.live/IBamBamm
Online süresi : En az 3 saat
Discord:HarunCkmk #2612

Varthas

New Member
Job
Asas
Selam ben Varthas oynadığım süre boyunca günde 6-10 saat yayın açacağım. 1080p 60fps yayın yapacağım.
Nick: Varthas
Kanal Link: https://trovo.live/Varthas
Online Süresi : 6-10 Saat.
Discord: Varthas#3132

xRichthofen

New Member
Job
Warrior
Nick : xRichthofen (ama değişiklilik gösterebilir )
Kanal Link : https://trovo.live/xrichthofen
Online süresi : Duruma göre değişiklik gösterebilir en az yayında 1.5-2 saat durabilirim.
Discord : Can - xKateOtersdorf#1422
PARANOID Clanı

Son düzenleme:

vamos410

New Member
Job
Rogue
Nick: RebornOfDevilBonzo
Kanal Adı : dlive.tv/sesentv
twitch.tv/sesentv
youtube.com/sesentv
instagram : @sesentv
Discord Adı : Sesentv#7377

Russel

New Member
Web sitesi
imgyukle.com
Job
Mage
Nick : 4DisabledRussel
Trovo link: trovo.live/4DisabledRussel ( Aynı anda 2 platformda yayın (Trovo-Dlive)
Job: Mage
Online Süresi: Haftasonu 10 Saat - Haftaici 5 Saat
Yayın için 7000 Bitrate(1080P) +60 FPS verebiliyorum oyun içi Kasma donma yayınlarda söz konusu değil.

Clan ismi : NOTHING

uusman

New Member
Job
Mage
Nick : TLG
Trovo link: trovo.live/ROBINHOODD
Job: Mage
Yayın saati:21.00-01.00

4ICERDEE

New Member
Job
asas
Öncelikle KnightZone ailesine selamlar Hafta içi mesai saatimden sonra günlük rutin canlı yayınlar yapmayı planlıyorum
nick 4ICERDEE
https://dlive.tv/4ICERDEE
jop: asas
Online süresi : En az 3 saat

MrOvErDoSe

New Member
Herkes e kolay gelsin
Nick : B1gaLi
Job : Rogue
Online süre akşam 8 sabah 9 ( akşam 8 gece 2 arası online PK upgrade yayın ) 2-9 Afk Farm

Son düzenleme:

ominous

New Member
Job
rogue
Merhaba Arkadaşlar ben Omi Günde en az 12 Saat Yayın yapacağım bu süre afk farmı dahil 24 Saate çıkabilir. yayın Kalitesi yüksek olacak.
Nick: OminousDeath
Kanal Link: https://trovo.live/OminousDeath
Online Süresi : 12-24 Saat.
Discord: Varthas#3132

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...