zone

USER ÜÇE AYRILIR

• Konbuyu başlatan FEDEX
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 0:21
  • Watchers 4

User sayısını artırmak için ne yapılabilir?

• Ödüllü CSW tekrarlanmalı

• +1 Takı Getirilmeli

• Reklam verilmeli

• Serveri kitleyip gitmeli

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

FEDEX

New Member
Job
Warrior
Bugüne kadar birçok serverda oynadım deneyimlerime göre user üçe ayrılıyor.Tabi bunu herkes 2dk içerisinde anlar :)
1.Gerçekten pk atan,atmak isteyen user
2.Sadece farm yaparak para kazanan user
3.Ts ts dolaşıp 'bu server da bitti yeaaağğ' diye bağıran user

Malesef 3.şık hiç bitmeyecek :/
Yukarıdaki ankete user sayısını artırmak için fikriniz varsa yorum yazabilir misiniz? o_O

IQ2

Member
Knıghtzone her zaman için cızgınısını korumus bır serverdır Gelenler geçenler olabılır ama burda kalanlar burayı unutamazlar

shotout

Member
Emektar Oyuncu
Mesela Bu Cuma Gününe Yeni baslayanlara bi güzellik olması için Akşam 9 da Cz de Olan Herkese işte Kc yada SilverGem Mavi kutu (miktarı adminler bilir başlamaya niyetlendircek miktarda olmalı bence) verilip . Duyurusuda şimdiden yapılmaya başlanırsa etkili olur diye düşünüyorum. Hediye bence ederi yaklasık 50m yada 1gb arası olmalı char dizmeye çok kolaylık sağlıyacağı video da belirtilmeli

Raid

Administrator
Yönetici
Administrator
UTC Eventte zaten KC veriliyor.Ayrıca Başlangıç set güncellenecek.+1 Takı aktif edilecek.tabiki eventlerimiz yeniliklerimiz mevcut Coming Soon diyelim :)

NOT:Reklamımız Gerek Face üzerinden [Sponsor] gerek youtube kanalımızda Her gün VS Eventlerde canlı yayın açıyoruz.Canlı yayınlar ile büyük kitlelere ulaşıyoruz.
Konu mantıklı evet haklısınız +1

shotout

Member
Emektar Oyuncu
Youtube ve facebook da zaten insanlar görüyo beğeniyo ama id şifre kaydolmaları için bi kıvılcım lazım .Mesela akşamları yayında görünce güzelmiş diyo geçiyo adam .Halbuki başlasa 2 günde ortalama bi char dizebilceğini sürekli hatırlatmak lazım .Bu hediye işinde de 5 gün önceden haber verilip sadece online olmasının yeterli olacağını bilse "zaten boştayım fırsat da güzel fırsat dur bi girip takılayım der bence". Utc de Boss event ta ben katılsam bişey yapamam sanıyolar

Dediğim gibi hediye miktarının oyundaki değeri de atıyorum 1 gb ise itemlerin önemli bi kısmının rahatca dizileceği belirtilirse çok cazip bi fırsat olur videoları takip eden sw yi beğenenler için.

Akşam eventları da sabahtan saati belli ayrıntıları belli şekilde paylaşılırsa daha güzel olur.