Knight Zone Forum

KnightZONE Forum 2010 Yılından Beri Kapsadiği İçerik Sayesinde Öncü Bir Rehber Olmuştur. Bu Rehberi Genişletmek İçin Sende Katkıda Bulun! Eğer Tarayıcınız Kasma Yapıyorsa Opera Yada Firefox Kullanmanızı Öneririz.
Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

KnightZone Official Server "Spawn" İçin Hazır mısınız?

Official Servera Katılanlara "Koşulsuz Şartsız" 30 Gün Pre Hediye
Officialdan Hemen Sonra Her Zaman Olduğu Gibi Tl Ödüllü CSW Ve VS Eventlar Yapilacaktir.

YENİ BAŞLADIM YARDIM

Aykutucar

New Member
Arkadaşlar sw ye yeni başladım 3 gün oldu ama toplam 5m para anca kasabildim ortalıkta boş boş dolanıyorum.. bu kadar zor mu para yapmak ? Daha doğrusu ben nerelerde para yapmam gerektiğini bilmiyorum :( Shell, shard, raptor gibi itemleri nerden temin edebilrim? Para ve itemleri nerden yapabilirim yardım edebilecek varmı ?

Ammonia

New Member
Oyunu edindiğin site'de itemları nasıl yapacağın yazıyor girmeden tanıtım linkini okusaydın keşke

amenteus55

New Member
Kazıya geçip unique item basıcaksın 2 şer gb den giden itemlar var veya bus kasıp upgrade yada 2m den okutacaksın

Standartadam

New Member
Cz geçip beast veya dk keseceksin. Beast çok seri olarak bus atar. Sabahları genel de kimse olmaz. Asas olursan lup açıp karşı ırkı kontrol edebilirsin. Kastığın busları satabilirsin veya dk'dan düşen shard raptor vb itemlere + basıp satabilirsin. Maden yaparak gem fragmentleri kırdırabilir veya satabilirsin. Senin için satman daha mantıklı.