zone

your current region is not able to login to this server please try other servers thank you

RionLi

New Member
Merhaba arkadaşlar dün gece uruk tron genie bıraktım sabah kalktım dc yemis char oyuna girdiğimde premium yazısından sonra server listesi geliyor ardından bu hata veriyor "your current region is not able to login to this server please try other servers thank you" bunun çözümü nedir yurt dışından oynuyorum alakası varmıdır yetkili arkadaşlar bi baksın
N1GvNL.jpg

iSurprisa

Moderator
Moderating
Job
Priest
Merhaba arkadaşlar dün gece uruk tron genie bıraktım sabah kalktım dc yemis char oyuna girdiğimde premium yazısından sonra server listesi geliyor ardından bu hata veriyor "your current region is not able to login to this server please try other servers thank you" bunun çözümü nedir yurt dışından oynuyorum alakası varmıdır yetkili arkadaşlar bi baksın
N1GvNL.jpg

Merhabalar.

Yurtdışından bağlanıyorsanız veyahut proxy kullanıyorsanız giriş problemi yaşayabilirsiniz. Konunun bulunduğu bölümde OsmanBilgin'in paylaştığı program ile probleminizi aşabilirsiniz.

İyi oyunlar.

RionLi

New Member
Etkisi yok programın bu hata başka server açıldığı günden beri oynuyorum hata verseydi o zaman verirdi giriş problem hatası