zone

ARTIK SADECE SAÇMALAMAYA BAŞLADINIZ.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CanYasak

Member
2 KARAKTERİM CSealScroll " adında clan kurduğum için banlandı karakterin satılık olduğunu bildirmek amacıyla istediğim clanı kurabilirim nasıl para yatırıyorsam , o paranın karşılığını almak en büyük hakkım serverinizde user kalmayınca ne yapacağınızı şaşırıp karakterlerini satmak isteyen arkadaşlarıda banlamaya başladınız aman sizin haricinizde birileri sakın para kazanır ben karakterlere totalde 600 lira para harcadım karşılığını 200 lira olarak alıcaktım onada izin vermediniz tebrik ediyorum sizi şimdi siz bu konuyuda direk gördüğünüz gibi silersiniz.

shotout

Member
Emektar Oyuncu
Oyundan sürekli oyun içi satış yapmak yasak diye yazı geçiyor .3 çarı "CSealScrool" Clanına sokup gatenin yanına dizdiyseniz o daha da görünür bi hal alıyor .Bu yüzden banlamıslardır.

Halbuki herkes gb ve char satmak için foruma konu açıyor ki adminlerde bunu öneriyor kimse para kazanmasın demiyor.Forumda satmak serbest çoğu da çar alırken oraya bakıyordur.

Son düzenleme:

Raid

Administrator
Yönetici
Administrator
2 Gündür aynı şeyi yapıyorsunuz.1 Kere banladık hadi neyse açtık.Birdaha yapmıycaz dedin loglarınıda atarım buraya 2 Gün boyunca Full uyardım pm attım.Takmadınız bende en sonunda banladım.30 Dakikada Bir Char Satışı TL İler her TÜRLÜ SATIŞ Yasak olduğunu defalarca dile getirdik.Yok anlamadığım biz sol altta İngilizce yazmıyoruz güzel kardeşim sen buraya Türkçe yazmışsın bizde Türkçe yazıyoruz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...