zone

Coin Drop'u

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GraveDigger

New Member
Job
Archer
Uruklarla Stone Golemler nasıl aynı coin drobunu atabilir ya ben bu periyi boşuna mı aldım o zaman uruk blade 3k atıyor stone golemde 3k atıyor buna bir el atmanız lazım

MrTheMyRonark

Member
Job
Mage
Uruklarla Stone Golemler nasıl aynı coin drobunu atabilir ya ben bu periyi boşuna mı aldım o zaman uruk blade 3k atıyor stone golemde 3k atıyor buna bir el atmanız lazım

Merhaba, baska canavarlar daha fazla coins verebilir. Diğer canavarları denemenizi tavsiye ediyorum.

SAYGILARIMLA

İYİ FORUMLAR İYİ OYUNLAR

GraveDigger

New Member
Job
Archer
Evet Cz yaratıkları coins farklı emc hakkında da bunları söyleyebilirim. CZ'de kasmanız sizin için en iyi yöntem olacaktır.

SAYGILARIMLA.

İşte bende burada sıkıntı var diyorum uruk blade tek okta ölen bir slot iken apostle , sg gibi slotlar 3 kere 5li ok ile ölüyor fakat aynı parayı veriyor burada bir dengesizlik var peri + pre ile uruklarda 3k alıyorum sglerde de 3k alıyorum normalde sgnin bana 11-12k para atması gerekir

MasterTurkk

Member
Job
Warrior
homeko serverlarda bütün canavarlar 83lv olması lazım zaten 83lv başlıyoruz ben hornette farm yapmak istiyorum ne yapıcam düşiyimmi 83 den arkadaşın dediği gibi aynen coins dropları yerde.

Raid

Administrator
Yönetici
Administrator
homeko serverlarda bütün canavarlar 83lv olması lazım zaten 83lv başlıyoruz ben hornette farm yapmak istiyorum ne yapıcam düşiyimmi 83 den arkadaşın dediği gibi aynen coins dropları yerde.
Bunun ile ilgili bir yaptırım uygulanabilir.

KahramaN

Member
Job
Rogue
Deruda coins de atmıyo bide böyle düşün :D bide videolarda yeşil peri 1k kc ama 15 kere çıkarırsın parasını diyodu :D

iSurprisa

Moderator
Moderating
Job
Priest

Sistemin 0 olduğunu söylemek kesinlikle bu server için emek verenlere haksızlık olur ki biz clanımızla bu servere başlamayacakken inanılmaz bi ilgi oluştuğu için başlama kararı aldık. Eksik yönler yok mu tabi ki var ama bu eksiklikler de kul yapısı sonuçta hiçkimseden 4 - 4 lük olacaksın diyemezsin herşey zamanla düzelir.

MasterTurkk

Member
Job
Warrior
Sistemin 0 olduğunu söylemek kesinlikle bu server için emek verenlere haksızlık olur ki biz clanımızla bu servere başlamayacakken inanılmaz bi ilgi oluştuğu için başlama kararı aldık. Eksik yönler yok mu tabi ki var ama bu eksiklikler de kul yapısı sonuçta hiçkimseden 4 - 4 lük olacaksın diyemezsin herşey zamanla düzelir.
kaç ay beta sürecinde bunları atlıyolarsa diyecek bir şey yok server başlarında her serverda olduğu gibi ilgili olur yönetim verdikleri emeklere kimsenin lafı yok ama çok açık var oyunda çoğu şey yerli yerinde değil bizde söylüyoruz neyin ne olduğunu arada sinirler gerilebiliyor tabi yoksa @GmSpawn kardeşimiz gerek cevaplarıyla gerek çözümleriyle ilgileniyor saolsun.

iSurprisa

Moderator
Moderating
Job
Priest
Bu arada denemedim ama eslanttaki Caim Bepar gibi moblar hem kolay ölüyor hem çok seri çıkıyor çok iyi de coin veriyor denemenizi tavsiyr ederim arkadaşlar.

Raid

Administrator
Yönetici
Administrator
Öncelikle değerli fikirleriniz için teşekkürler Golden Fish için bir artırma yapılıyor şuanda zaten ekibimiz ona bakıyor.

GraveDigger

New Member
Job
Archer
Açıkcası stone golem betada 12-13k para atarken officalda 3k atması peri ile adaletsizlik boşuna 1000kc vermiş gibi hissediyorum bir işe yaramıyor . Ayrıca afk bırakabilceğimiz kayde değer bir slot yok tüm droplar czde oyunu farm için oynayan kesimi hiç düşünmemişsiniz .

Knight Zone

Administrator
Yönetici
Administrator
Moderating
Açıkcası stone golem betada 12-13k para atarken officalda 3k atması peri ile adaletsizlik boşuna 1000kc vermiş gibi hissediyorum bir işe yaramıyor . Ayrıca afk bırakabilceğimiz kayde değer bir slot yok tüm droplar czde oyunu farm için oynayan kesimi hiç düşünmemişsiniz .
para droplari artirilacaktir.

Raid

Administrator
Yönetici
Administrator
Gerekli incelemeler yapıldı.Para dropları artırıldı.Gemden item düşme oranları artırıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...