zone

GMLERİM UMURSAMAZLIĞI BANA SERVERİ BIRAKTIRIYOR

minick

Member
Job
asas
Gerçekten uğraşarak gerek para yatırarak gerek kasarak bir yere geldiğim bu oyunu GmThoth un umursamazlığı ve dalga geçici tavırları yüzünden bırakıyorum.Böyle insanların gm olmasına karşıyım.Bir yere getirenin bizler olduğunu unutup af edersiniz ama kendini allah sanan bu insanlar serverin ilk günü yardım ederken parayı kazanınca burunlarından kıl aldırmıyorlar.Drawradar adlı admine durumu iletiyorum oyundan cıkıyor.GmThoth iletiyorum lavbali lavbali şımarık cevaplar veriyor ben böyle insanların yönetimi altında oynamak istemiyorum.Bu gidişlede herhangi bir sorunda herkes aynı tepkiyi alacaktır eminim

NOT:Sorunum yan pc deki farm charıma vermek icin pusdan 600 kc lik peri çektim üstünde 72 saate dair hiç bir şey yazmamasına rağmen 72 saat sonra verirsiniz diye cevap alıyorum.Ben bu itemi size versem siz farm charıma verseniz olur mu diyorum.72 saat sonra görüşürüz :)) diye cevap alıyorum ne diyim ki...Haram olsun

MARLENNNNN

Member
Job
Warior
Öncelikle Merhaba minink..
Sabırlı Olup Gereken Yönetici Arkadaşları Beklemenizi Tavsiye Ederim.
Anlayışınız Ve İlgi Alakanız İçin Teşşkkür Ederiz..
İyi Forumlar İyi Eğlenceler Dileriz...

GmThoth

Member
Yönetici
Job
Wariror
Gerçekten uğraşarak gerek para yatırarak gerek kasarak bir yere geldiğim bu oyunu GmThoth un umursamazlığı ve dalga geçici tavırları yüzünden bırakıyorum.Böyle insanların gm olmasına karşıyım.Bir yere getirenin bizler olduğunu unutup af edersiniz ama kendini allah sanan bu insanlar serverin ilk günü yardım ederken parayı kazanınca burunlarından kıl aldırmıyorlar.Drawradar adlı admine durumu iletiyorum oyundan cıkıyor.GmThoth iletiyorum lavbali lavbali şımarık cevaplar veriyor ben böyle insanların yönetimi altında oynamak istemiyorum.Bu gidişlede herhangi bir sorunda herkes aynı tepkiyi alacaktır eminim

NOT:Sorunum yan pc deki farm charıma vermek icin pusdan 600 kc lik peri çektim üstünde 72 saate dair hiç bir şey yazmamasına rağmen 72 saat sonra verirsiniz diye cevap alıyorum.Ben bu itemi size versem siz farm charıma verseniz olur mu diyorum.72 saat sonra görüşürüz :)) diye cevap alıyorum ne diyim ki...Haram olsun

Merhaba Minick,

Öncelikle bu durum için üzgünüm, ben oyun içi yetkiliyim önümde bir sistem yok böyle birşey yapmam için senin konun ile zaten ilgilendim admine de ilettim "Drawradar'ın dediği şey 72 saat beklesin eğer olmazsa yardımcı olalım öyle bir problemin olmaması gerekiyor sen notunu al ilgilenelim" dedi. Bu durum çervecesinde ben 72 saat bekle sonra pm at dedim. Ayrıca ben kimseye lavbali davranmıyorum. Oyun içerisinde herkesin pm'sinde tek tek cevap verip herkesin işini halletmeye calısıyorum elimden geldiğince, eğer burada bu yazımı okuyan diğer arkadaşlar var ise altına yorum atabilirler. Örneğin sana bi kaç ksc atacağım ki bunun gibi çok var

https://i.hizliresim.com/vpVVJm.jpg
https://i.hizliresim.com/1gBBGY.jpg
https://i.hizliresim.com/LnNNOa.jpg
Yani hocam demem o ki serverde ilgilenen en iyi gm'lerden birisi oldugumu düşünüyorum. Siz olayı yanlıs anlamış olabilirsiniz.
Eğer bir hatamız kusurumuz olduysa affola..

İyi oyunlar