zone

MERCEDESMAFIAISBACK!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

asator

New Member
Job
Mage
Saygı değer arkadaşlarımız bir kaç ksc atmıslar ve isilionu aldıklarını iddaa ediyorlar. Attıkları resimlerden biri de bu, arkadaslarımızı "ayakta oldukları" bir kaç ksc atmaya davet ediyoruz. 2 saat boyunca yerden kalkamayan, ardından moradonda flood geçip içeriye 3 party toplayan ve yine yerden kalkamayan bu arkadaslarımızın iftiralarını reddediyoruz. Küfürse problem, biz sizin yazdığınız küfürleri ksc alıp atacak kadar düşük adamlar değiliz, karşılıklı küfüre tahrik edip ardından kscler ile şikayet ederek bizi yıldırabileceğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Sizlere cevabımızı 8v8 de vereceğiz! Görüşmek üzere...
küfüürrrr2.JPG

FROST

New Member
Job
ASAS
Siz 8v8 Kurallarını Önce bi okuyun Nicklerinizi düzeltin Sonra atarız Kocum

interference

Moderator
Moderating
Job
Rogue
İsilionu sıra ile kesip insan gibi alıp çıkmak varken isilion odasında ne karımızı ne cocuklarımızı bıraktınız haysiyetinizle oynayın diyeceğimde o zaman sizin çıkmanız lazım oyundan falan biz kesinlikle uslubumuuzu bozmadık ve durduk yere ana avrat kız karı küfür yedik konu yerden kalkmak değil tekrar söylüyorum konu haysiyet adamlıktır teşekkürler iyi forumlar. -Aksamci

aksamci

Moderator
Moderating
Job
Priest
Forum konu altında sizinle tartışmak istemiyorum siliyorum tüm yorumları iyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...