zone

SiyahBeyaz Neden Ban Yedi ?

SiyahBeyaz

New Member
Job
Rogue
evet bi açıklama bekliyorum oyun hakkında eleştiri yapınca neden ban oldu ? ve hangi gm nedeniyle birlikte açıklama yaparsa sevınırım .. bu kadar basit mi ban atmak ? küfür yok bişey yok emeklerimizin karşılıgı bumu o kadar preminum aldım kc çektim kime küfür ettim yada illegal program kullandım ? böyle saçma sapan bişey olamaz bunun açıklamasını bekliyorum ...

Raid

Administrator
Yönetici
Administrator
Evet beklediğim konu :) ben banladım seni birde ne için banlandım suçsuz yere banlandım diyorsun neyse
ChatType SourceID TargetID ChatMessage Log Time
SHOUT_CHAT SiyahBeyaz gm 62 yı alın sokun bı tarafınıza 04.08.2017 18:12:12
Al buyur banlanma sebebin
Ayrıca bu 62 Skill Usko ile birebir aynı yani Uskoya gir test et aynı bizim serverdaki gibi çalışır.Heralde 1299 Da oynarken 62 ile V2 dekini karıştırdın galiba?

SiyahBeyaz

New Member
Job
Rogue
ee küfürmü var orda ? biz oyunu eleştiremiceksen neden oynuyoruz ne diye saatlerce pc basında bekliyoruz ?

Raid

Administrator
Yönetici
Administrator
ee küfürmü var orda ? biz oyunu eleştiremiceksen neden oynuyoruz ne diye saatlerce pc basında bekliyoruz ?
:( Evet kardeşim yazdıkların bir eleştiri ve bende seni tebrik ediyorum.Tebrikten başka birşey edilmez gerçekten yazdıkların çok iyi kifayeli kelimeler

SiyahBeyaz

New Member
Job
Rogue
ben oyunda illegal birini görünce foruma gelip konu açıyorum ve beklemede kalınız diyorsunuz bizim lafımız size ağırmı geliyor ?

Raid

Administrator
Yönetici
Administrator
Defalarca bu 62 Skill USKO ile birebir aynı olduğunu Girip uskodada denemenizi söyledim zaten birazcık yazdıklarımı okuyup girip deneseydin keşke heralde V2 server oynuyorum diyip 1299 tabanda oynamak istiyorsun?

Raid

Administrator
Yönetici
Administrator
ben oyunda illegal birini görünce foruma gelip konu açıyorum ve beklemede kalınız diyorsunuz bizim lafımız size ağırmı geliyor ?
Ben hiçbir zaman beklemede kalın demem loglarıda atarım buraya kanıtlarla konuşurum dostum direk incelerim.Onu yazan moderatörlerdir.Bize bilgilendirip bizde gerekeni yapıyoruz zaten

SiyahBeyaz

New Member
Job
Rogue
Ben hiçbir zaman beklemede kalın demem loglarıda atarım buraya kanıtlarla konuşurum dostum direk incelerim.Onu yazan moderatörlerdir.Bize bilgilendirip bizde gerekeni yapıyoruz zaten
gördük tabi 1 hafta oldu belki daha fazla adam ban yemedi hala log diye işletiyorsunuz bizi