zone

sw ye nah user gelir

• Konbuyu başlatan BAMS1
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 0:06
  • Watchers 5
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BAMS1

Member
Job
Archer
yeni gelen farmcı adamları keserek kalkan adamları oldugu sürece sw de adam kalmaz
üslupuna dikkat et.

Moderatör tarafında düzenlendi:

erdo0754

New Member
katılıyorum sırf bu yüzden bizde bırakmak üzereyiz sv yi adamlar itemli full sadece madende mi kasılcanı sanıyor bu yönetim bi çözüm bulmaları sart yoksa kimse kalmaz kendileri oynar

petrov

New Member
Job
priest
yanlış anlaşılmasında sw nin başında item yoktu gene adamlar slotu boş bırakmıyordu. farm yapacak olan insan bi tomar boş yer var emc lufer eslant nerde kasacağınaz yardım edebilirim

BAMS1

Member
Job
Archer
ben adamlara yardim ediyorum item dagırıyorum yeni gelenlere ama admin de bir çaresine baksın kiralık itemleri güçlendirsin

aksamci

Moderator
Moderating
Job
Priest
Arkadaşlar yeni gelen adamlara yardım etmene yada başka birşey yapmana gerek yok server tamamen emek server zamanını ayıran karşılığını alır iyi forumlar :)

shotout

Member
Emektar Oyuncu
Hacılar CZ cardinal beast bloodseker dark knight voneblis(mavi kutu atan) egolar ağaçlar boş ben 2 saat hiç kimse ugramadan bus kastıgım oluyor . Gelince de tekliyolar ama kastıgım busu buya bile atsam kâr ediyom np parasını cıkarıyo 500 np alıp(1.5m) gene gidiyom çok teklensem de kalkıp devam ediyom . Need emek

Raid

Administrator
Yönetici
Administrator
Şu konuyu açarken çok düşündünmü veya uğraştınmı kardeşim Yeni gelen user kesemiyor vs vs 2.5 Haftadır oynayan kişiler boşunamı emek verdi? Ayrıca Başlangıç seti değiştirdik + Kiralık İtem Sistemi aktif ettik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...