zone

TOMBALACI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Whisp0

New Member
Job
Assasian
ben Tombalacı Gm arkadaslar serverda bir kac kisi var isim vermek gerekirse Aksamcı Gibi arkadaslar milleti tahrik edip kufur ettirip sonra burada sikayet edip muteletiyolar işleri gucleri kalmamıs her gun forumda adam sikayet edip duruyolar gm arkadaslar olarak sizide anliyorum adam ss aliyor atiyor sizde muteliyosunuz ama bunu aliskanlik haline getiren arkadaslar var biraz daha sıkı inceleyip gecmis yazıları okuma imkanınız varsa okuyup o sekilde muteler veya banlarsanız sevinirim...

Whisp0

New Member
Job
Assasian
adam 8kisi L den yaziyo bana noldu nie gelmiyosunuz 4 kisiyiz diorum !!yok korktunmu yok yasından utan vs vs.! simdi ben bu adama kufur etsem eminimki sadece o kufur bolumunu alip burada paylasacak her gun yaptıgı bisey gm'i ts cagirip devamli ayni seyi yapıyolar buna bi cozum lutfen...

Hezarfen_Celebi

New Member
Job
asasian
Tahrik etmek hoş olmuyor, yahu oyun bu, velet elini öper gerçekte görse, ayıp. Şiddetle kınıyorum. Bu şekilde tahrik sonrası edilen küfürler için ceza verilmemeli. Hatta oyun içinde yaş felan karıştırmak çok ayıp. Kesinlikle bunlara küfür etmek serbest olmalı. En azından hadi oradan ın argosu söylenebilinmeli.

Hezarfen_Celebi

New Member
Job
asasian
Akşamcı bunu bilerek yapıyor hocam kendisi moderatör olduğu için küfre meylettirerek ceza almasını sağlıyor rakibinin. Bunun önüne temelli olarak geçilmeli. Görevi suistimal bu. YETKİLİLER lütfen ama lütfen bu suistimale son verin.

Hezarfen_Celebi

New Member
Job
asasian
Erkeklik oyundaki karakter ile oluyorsa hatırlatırım ki Akşamcı karakteri bayan. Kendilerine hatırlatılır.

Raid

Administrator
Yönetici
Administrator
Kişi uyarıldı.Ailevi küfür vs olmadığı için ceza verilmedi.İYİ FORUMLAR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...