zone

Bitmek bilmeyen sorun Maden ve Generator

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Renowatio

New Member
Job
Rogue
Buradan yetkili arkadaşlara sesleniyorum madenden kaliteli gem frag çıkmıyor diyoruz generator drop atmyor diyoruz korka korka yükselttik diyorsunuz kardeşim o itemleri elinizle tradele vermiyorsunuz bize biz saatlerce kazı yapıyoruz sonra gidip kırıyoruz düşüyor yani oranları yükseltmekte neden bu kadar korkaksınız bilmiyorum. Bugün biriniz konu açtı yükselttik şimdi diye evet biraz yükseltmişsiniz 600gem fragtan 1 tane uniq aldım ama bu seferde zaten madenden bir türlü düşmeyen gemlerin oranlarını iyice düşürmüşsünüz :D anlamıyorum sizi gerçekten bir moradona gelin bakalım kaç kişi kazı yapıyor orada bir sorun bakalım droplardan memnun musunuz diye kaç kişi evet dicek. verdiğim 40tl ye acıyorum gerçekten dc pre çektiğim kazı yaptığım güne lanet olsun ya emeğe bu kadar saygısızlık bu kadar umursamazlık görmedim bugün açılan kaçıncı konu bilmiyorum veya size kaç kere pm attım kaç kere diğer userler pm attı bilmiyorum ama siz ısrarla sanki itemi kendinizden çıkarıyor gibi dropları kısmaya devam edin çok yakında dropları yükseltmenizi gerektiricek oyuncu kalmicak serverda madenide kazmayıda alır müzeye koyarsınız

Raid

Administrator
Yönetici
Administrator
Kardeşim bak son kez diyorum ve konuta kilit atıcam.Gemden İtem atma oranları artırıldı.Sen istiyorsunki 2 saatte char dizip pk atayım.Ama öyle olunca 2 hafta bile sürmüyor server :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...