zone

Knight Zone Coins

MasterTurkk

Member
Job
Warrior
Knight Zone Coins ler üst üste eklenmeli diğer türlü çok yer kaplıyor özellikle fragmentleri kırarken aynı zamandada bronze-silver-gold coinde üst üste eklenmeli böylelikle tek seferde bütün coinleri kırdırıp tek seferde npc ye satabiliriz bu da güzel bir zaman kazandırır bize.

@Spectre
@GmSpawn

Son düzenleme:

MARLENNNNN

Member
Job
Warior
Öncelikle Merhaba MasterTruk
Önerileriniz ve Düşünceleriniz Bizim İçin Cok Önemli Zamanınızı Ayırıp Önerilerinizi Bizimle Paylaştıgınız İçin Teşşkkür Ederiz.
Beklemede Kalınız Gerekli Yönetici Arkadaşlarıma İleteceğim
İyi Eylenceler Bol Şanslar Dileriz :)

MasterTurkk

Member
Job
Warrior
Öncelikle Merhaba MasterTruk
Önerileriniz ve Düşünceleriniz Bizim İçin Cok Önemli Zamanınızı Ayırıp Önerilerinizi Bizimle Paylaştıgınız İçin Teşşkkür Ederiz.
Beklemede Kalınız Gerekli Yönetici Arkadaşlarıma İleteceğim

İyi Eylenceler Bol Şanslar Dileriz :)
İlgilenilirse ne iyi ama sanmıyorum.

GmThoth

Member
Yönetici
Job
Wariror
İlgilenilirse ne iyi ama sanmıyorum.

Bu zamana kadar pm'den sorununuzu yazıp ne zaman halletmedik ki bu şekilde aşağılayıcı bir kelime kullanıyorsunuz ? Ben admin olsam suan hallederim ama admin yogun DB' ile ugras veriyor yeni gelecek etkinlikler aktiviteler hakkında, ben notunu aldım admine ileteceğim. Gerekli sabrı gösterin.

MasterTurkk

Member
Job
Warrior
Bu zamana kadar pm'den sorununuzu yazıp ne zaman halletmedik ki bu şekilde aşağılayıcı bir kelime kullanıyorsunuz ? Ben admin olsam suan hallederim ama admin yogun DB' ile ugras veriyor yeni gelecek etkinlikler aktiviteler hakkında, ben notunu aldım admine ileteceğim. Gerekli sabrı gösterin.
biz baya bir şeyler söyledik hep not alınıyor ama icraat yok 1 haftada %50-60 user kaybınızdan ne kadar ilgili olduğunuz aşikar aşağılayıcı bir söz yok olanı söylüyorum her şey zamanında olursa etkili olur mantıklı olan öneriler 1 ay sonra geldikten sonra zaten önemi kalmaz.