zone

MADEM DROPLARI VE GOLDEN MATTOCK !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xDIAZEPAM

New Member
Job
asas
HOCAM HERYERDEN YAZDIK OLMADI ARTIK BURAYA GELDİK. RİCA EDİYORUM 2 BİN TANE GEM KIRIP 1 TANE TAKI ALAMAMAK NEDİR ? YOUTUBEDE ADAMLAR VİDEO BİLE CEKMIS MİLLET AĞLIYOR DROP YOK DİE. NEYİN İNADIDIR BU HOCAM ? NEDEN YÜKSELTMİYORSUNUZ. 0.2 DİYE DROP ORANIMI OLUR ? HAYATTA ŞANSLI BİRİ OLSAK BURAYA GELMEZDİK ALLAH AŞKINA 0.2 NEDİR BRO ? LÜTFEN ŞU GEM DROPLARINI ARTIK DÜZELTİN 3.GÜN HALA AYNI . USER KAYIBI OLMASI COK NORMAL ŞU DURUMDA YA YETER BRO ARTIK. GOLDEN MATTOCKA GELİNCE. 500 TANE BLACK GEM KASIO 4 TANE YEELLOW 2 TANE RED 1 TANE SİLVER ? BU NASIL Bİ DAGILIM HOCAM. İLGİLENİN ARTIK KAÇ TANE GM VAR PMLER BLOCKLU GEZİYOR ADAMLARI. RİCA EDİYORUZ GEM DROBU VE GOLDEN MATTOCK PROBLEMİNİ ÇÖZÜN.

Renowatio

New Member
Job
Rogue
3000tane gem frag kırdım artık shell kusuyorum

xDIAZEPAM

New Member
Job
asas
HOCAM BAŞIM DÖNÜYOR AK SHELL GÖRÜNCE. BAK DÜN GECE DÜZELTİLDİ DEDİLER YEMİN EDERİM 700 TANE BLACK GEM 400 TANE GRENN 300 BLUE.DİGERLERİNDEN 15 ER TANE FELAN KIRDM FRAGLARI VALLAHİ SAYMIYORUM ARTIK. 1 TANE UNİQ ALAMAZMI Bİ İNSAN YA SORA ŞANS DİYORLAR YA NE ŞANSI . 0.2 DROP ORANI YAPARSAN ŞANSLIK Bİ DURM KALMAZ YANİ

Renowatio

New Member
Job
Rogue
Kardeşim böyle farm serverlarda çok oynadım hepsinde maden yaparak başladım ney ne kadar atar biliyoruz burda adamlar sadece shell atmaya ayarlamışlar düzelttik diyorlar kırıyoruz gene çöp gene çöp

xDIAZEPAM

New Member
Job
asas
5 DK ÖNCE OYUNDANDA YAZDILAR SON GÜNCELLEME OLMUS. ARTTIRILDI TEKRARDAN DİYORLAR AMA BAKALIM

Raid

Administrator
Yönetici
Administrator
Gemden düşen itemlerin drop artırması yapıldı.İyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...