zone

Maden ve generator dropları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Renowatio

New Member
Job
Rogue
2 gündür DC pre DC flash Golden Mattockla maden yapıyorum 2000-2500 gem frag kırdım bankamda shellden başka birşey yok. Shell görmekten kusucam artık. 2 gün de toplam aldığım kaliteli gem drobu 5x Silver 2x Red 4x Yellow aynı şekilde 2-3 greed 3-4 envy taşı ama bunlarda shell attılar. Maden drobunu düşük tutmalarını anlarım ama gemden fragmentten shell alıcaksak drop olarak neden çektik biz bu preyi neden oynuyoruz bu oyunu. 2 gündür çok defa gm lerle konuştum her hallettik dediklerinde 200-300tane kırdım shell atmaya devam etti. Ya düzeltin şunu artık ya da oyunu bırakıcam çünkü gram zevk almıyorum yaptığım işten ve eminim ki durum böyle devam ettikçe bırakan tek kişi de ben olmayacağım

CIGERCIHAKAN

Member
Job
Warrior
++++ acil düzelmesi gerekli üzerimdee 3000 e yakın black gem var 15k dan pazara kuruom almıyorlar kırmayada üşeniyorum çünki shell bile atmıyor sadece mage pri çitin

wedo

New Member
++++ AYNEN KATILIYORUM EMEKLERIMIZE YAZIK HERSEY PARA KAZANMAK UZERE KURULMASA İYİYDİ BENCE

Ruu

New Member
Job
Priest
şu konuyu ben açtım ama nedense bu konuda admin ve gmler kayle almıyorlar oyunu sırf onlar para kazansın yönünden bakıyorlar userlerin sıkıntısı umurlarında değil

Renowatio

New Member
Job
Rogue
öyle valla kardeşim bu gece de kırdığım gemler fraglar baş atarsa arkadaşımla beraber oyunu bırakıcaz zaten oyuna zevk almaya giriyoruz kanser oluyoruz hasta oluyoruz böyle saçma drop rate görmedim homeko burası greed taşının shell attığını bu uskoda bile görmedim

xDIAZEPAM

New Member
Job
asas
+++. ARKADAŞA KATILIYORUM OYUNDANDA DEFALARCA YAZDIK BUNU. DÜN DÜZELTİLDİ DEDİNİZ RES ATTTINIZ 2 BİN TANE GEM KIRDIK 1 TANE TAKI YOK YA. BÖYLE SAÇMALIK OLAMAZ. DC PRELİ GOLDEN MATTOCKLU CHARA İTEM KASAMIYORUZ ATTIGI TEK ŞEY SHELL. DOGAL OLARAK SADECE BU DURUM YUZUNDEN USER KAYIPLARI BAŞLAR 1-2 GÜNE. ŞU SORUNU ÇÖZÜN ARTIK NEYİN İNADIDIR BU HOCAM ? ARRTIRICAKSINIZ YANİ. HER GEM DROP ATSIN DEMIYORUZ. AMA 500 TANE GEM KIRINCADA 500 TANE SHEL ALMAYALIM BE BRO. BURNUMUZDAN GELDİ 3.GÜN HALA AYNI ŞU SORUNU ÇÖZÜNN ARTIKKK !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...