zone

okcu ve assas farkı...!

arifvolkan

New Member
Job
Archer
Herkese iyi oyunlar öncelikle.

ilk olarak assas damageleri ile ilgili bikaç sey söylemek istiyorum.
Shell +7 set old ske dual coc dual lego old pp takan bir okcuyum. itemler suanda sv nın durumuna gore daha fazla çıkamıyor +8 ve in ib dışında. fakat elıne dual shard 7 takan bır assas critik basıp kör attıkdan sonra 75 - 55 - 70 - 72 vurdugu taktırde ayakta kalma gibi bir durum IMKANSIZ oluyor. cunku zaten mevcutta 6k canı olan bır okcunun bu damagelere karsı gelmesı ımkansız. 4 skill fazla bile geldıgı oluyor. Magelerın ve Battle priestlerin neler cektıgını sız dusunun lütfen. Bence buna bir düzenleme getırılmelı aksı taktırde SOLO oynayan benım gıbı bır cok ınsan Ronark Land haritasına geçmeye bıle tenezzul etmeyecektır. Çünkü hiçbir anlamı yok townun neresınden cıkarsak cıkalım ön arka sag sol illakı bır assas pusuya yatmıs oluyor ve daha 2 adım atamadan ölüyoruz kör oldugumuz zamanlarda adamı seçip styx atma ımkanımızda olmadıgı ıcın hıcbırsey yapmadan ölmeyi bekliyoruz. Ve buna playerlık dıyor cogu arkadasımız. lütfen öncelikle su duruma bir el atın.

ikinci olarak archer damagelerı gayet guzel dediniz fakat 2200e yakın atak ile ben bır assasa 600 -600 vuruyorsam 10 damage atana kadar ben (pot basmadıgını varsayıyorum) o assas critigini basıp benım yanıma kac sanıyede gelır acaba ? ayrıca archer 80 skilli olan power shot henuz 1.8k nın uzerınde damage attıgınıda görmüş değilim.

Umarım ilgilenilir bu durum ile teşekkürler şimdiden.

Herkese iyi oyunlar arkadaşlar...

Asas

Moderator
Moderating
Job
Asas
Arkadaşa katılıyorum, asas damagelerini düşürmek yerine okçular daha etkili hale getirilebilir.

interference

Moderator
Moderating
Job
Rogue
+1 haklısın sonuna kadar

aksamci

Moderator
Moderating
Job
Priest
Yetkililere bildirildi gerekli düzenleme yapıldı iyi forumlar :)