zone

Yetkililer Bu soruna çözüm bulacakmı 9 saattir destek bekliyorum

RionLi

New Member
son gelen patch'dan sonra oyuna girerken bu hatayı alıyorum 9 Saattir facebook destek ekibine yazıyorum tıklıyan yok hayır destek vermeyeceksenız bılelım ona gore bızde bosuna vakıt oldurmeyelım
r2NLvN.jpg

dreadzone

Moderator
Moderating
Job
Asas
İp adresiniz de değişim oldu mu ? sanırım bulunduğunu konum ile ilgili bir sorun buda ip adresini bağlıyor.

MrTheMyRonark

Member
Job
Mage
son gelen patch'dan sonra oyuna girerken bu hatayı alıyorum 9 Saattir facebook destek ekibine yazıyorum tıklıyan yok hayır destek vermeyeceksenız bılelım ona gore bızde bosuna vakıt oldurmeyelım
r2NLvN.jpg

Konuyu yetkili arkadaşlara ilettim gerekli işlemler yapılacaktır.

iyi forumlar..

RionLi

New Member
yahu yazık ya hala ılgılenen olmadı dunden bu gune kadar acme gelen guncellemeden sonra bu yasandı yurt dısı olanlar gırıs saglıyamıyor aynı sorun accme kullanan dıger serverlerdedede gecerlı bı bıldırın ılgılenın yahu

KazuyaTakamashi

New Member
ayni sorun suan bendede var oyunu acildigi gunden beri sorunsuz oynuyodum bugun yeni gelen patch ile bu hatayi aliyorum. Hata cozumleri kisminda hideipall la giris yapin denmis indirdim ama bu seferde id pass yazip servera tiklayinca oyun kapaniyor. Hideipall da ise yaramiyor kisacasi. Umarim sorun tez zamanda cozulur.